Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2024, 17:39

Xbox Game Pass na 2. połowę kwietnia 2024 z 7 grami, w tym z wyczekiwaną polską strategią Manor Lords

Poznaliśmy listę gier, które trafią wkrótce do abonamentu PC/Xbox Game Pass. Są wśród nich debiutująca polska strategia Manor Lords oraz określana wizualnym dziełem sztuki przygodówka Harold Halibut.

Źródło fot. Slavic Magic / Hooded Horse
i

Microsoft opublikował listę tytułów, które w drugiej połowie kwietnia zawitają do usług PC/Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate. Cyfrowa biblioteka poszerzy się o siedem produkcji, z których aż cztery zaliczą ogólnoświatową premierę.

Największą gwiazdą tego okresu jest debiutująca we wczesnym dostępie polska strategia Manor Lords. To pierwsza produkcja studia Slavic Magic, w której zajmujemy się budowaniem miast, kierowaniem wojskami i toczeniem bitew. Wczoraj podzieliliśmy się z Wami naszymi wrażeniami z rozgrywki, z którymi zapoznać możecie się pod tym linkiem.

Miłośnicy przygodówek powinni natomiast zwrócić uwagę na Harolda Halibutazachwycający oprawą wizualną tytuł, określany przez dziennikarzy mianem prawdziwego dzieła sztuki. Również fani jRPG-ów mogą powoli zacierać ręce, ponieważ czeka na nich odwołujące się do klasyki gatunku Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Abonament Game Pass kupisz tutaj

Xbox Game Pass na 2. połowę kwietnia

 1. Harold Halibut (PC, XSX/S i chmura) – dostępne od dziś
 2. Orcs Must Die! 3 (PC, konsole i chmura) – dostępne od 17 kwietnia
 3. EA Sports NHL 24 (konsole i chmura) – dostępne od 18 kwietnia (w ramach EA Play)
 4. Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes (PC, konsole i chmura) – dostępne od 23 kwietnia
 5. Another Crab’s Treasure (PC, konsole i chmura) – dostępne od 25 kwietnia
 6. Manor Lords (PC) – dostępne od 26 kwietnia
 7. Have A Nice Death (PC, konsole i chmura) – dostępne od 30 kwietnia

Xbox Game Pass 30 kwietnia opuszczą

 1. 7 Days to Die (PC, konsole i chmura)
 2. Besiege (PC, konsole i chmura)
 3. EA Sports NHL 22 (konsole)
 4. Loot River (PC, konsole i chmura)
 5. Pikuniku (PC, konsole i chmura)
 6. Ravenlok (PC, konsole i chmura)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Marcin Bukowski

Marcin Bukowski

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji na Politechnice Gdańskiej, który postanowił poświęcić swoje życie grom wideo. W czasach dzieciństwa gubił się w Górniczej Dolinie oraz „wbijał golda” w League of Legends. Dwadzieścia lat później gry nadal bawią go tak samo. Dziś za ulubione tytuły uważa Persony oraz produkcje typu soulslike od From Software. Stroni od konsol, a wyjątkowe miejsce w jego sercu zajmuje PC. Po godzinach hobbystycznie działa jako tłumacz, tworzy swoją pierwszą grę bądź spędza czas na oglądaniu filmów i seriali (głównie tych animowanych).

więcej