Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2009, 10:44

autor: Raven

Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever

Duke Nukem Forever w wydaniu 3D Realms to już najprawdopodobniej przeszłość. Niemniej jednak ludzie, związani z tym studiem wykazują dość dużą internetową aktywność w temacie „Księcia”. Właśnie udostępnili nowe obrazki.

Duke Nukem Forever w wydaniu 3D Realms to już najprawdopodobniej przeszłość. Niemniej jednak ludzie związani z tym studiem wykazują dość dużą internetową aktywność w temacie „Księcia”. Właśnie udostępnili nowe obrazki.

Widoczne poniżej grafiki zostały zamieszczone na serwisie Facebook. Przypomnijmy, że informowaliśmy już o pozwie wytoczonym przez właściciela praw do tytułu Duke Nukem, firmę Take-Two Interactive, studiu 3D Realms. Oprócz tego tę ostatnią firmę dotknęły między innymi masowe zwolnienia pracowników.

Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever - ilustracja #1
Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever - ilustracja #2
Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever - ilustracja #3
Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever - ilustracja #4
Wypłynęły kolejne grafiki z Duke Nukem Forever - ilustracja #5

Przy okazji warto przypomnieć, że jakiś czas temu ujawniona została kolejna gra z serii, Duke Begins, do której tworzenia oddelegowane zostało zewnętrzne studio, jednak prace nad tym tytułem zostały wstrzymane na początku kwietnia. Tymczasem w produkcji pozostaje gra Duke Nukem Trilogy na platformy PlayStation Portable i Nintendo DS, a także konwersja klasycznego Duke Nukem 3D na iPhone.