Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2008, 10:20

autor: Jiker

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 października 2008)

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: The Conduit już z wydawcą, kolejne dodatki do Tomb Raider: Underworld, Warner Bros. zwiększa udziały w SCi, Jack Thompson usunięty z listy adwokatów. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: The Conduit już z wydawcą, kolejne dodatki do Tomb Raider: Underworld, Warner Bros. zwiększa udziały w SCi, Jack Thompson usunięty z listy adwokatów. Zapraszamy do lektury.

Command & Conquer : Red Alert 3

Niewielka liczba egzemplarzy gry Command & Conquer: Red Alert 3 trafiła na rynek z niepełnymi kodami instalacyjnymi. Osoby, którym przytrafiła się taka przykra sytuacja, powinny skontaktować się z biurem obsługi klienta firmy Electronic Arts.

The Conduit

Strzelanina The Conduit autorstwa studia High Voltage Software znalazła wydawcę. Do światowej sprzedaży wprowadzi ją japońska firma Sega. Produkt został uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych tytułów zaprezentowanych podczas tegorocznych targów E3.

Empire: Total War

Sega Europe przedstawiła pierwsze informacje o specjalnej edycji strategii czasu rzeczywistego Empire: Total War. Będzie ona nosić podtytuł Special Forces Edition. W jej skład wejdzie m.in. wiele nowych, ekskluzywnych jednostek, a także szczegółowa mapa świata gry, wydrukowana na papierze kredowym. Produkcja zostanie wydana w Europie 6 lutego 2009 roku.

Nobunaga's Ambition: Iron Triangle

Firma KOEI przedstawiła pierwsze informacje na temat Nobunaga's Ambition: Iron Triangle, historycznej symulacji, w której przyjdzie się nam wcielić w największych władców z czasów feudalnej Japonii. Rozgrywka polegać będzie na planowaniu, uprawianiu dyplomacji, konstruowaniu różnego rodzaju jednostek oraz walce z wrogiem. Amerykański debiut tytułu odbędzie się 17 stycznia. Gra zostanie wydana wyłącznie na konsoli PlayStation 2.

Tomb Raider: Underworld

8 listopada, w trakcie Festiwalu Arcadia, zorganizowany zostanie konkurs Virtually Fashionable, w którym dziesięciu najsłynniejszych projektantów mody z Quebecu postara się stworzyć specjalny strój dla Lary Croft, bohaterki Tomb Raider: Underworld. Najlepszy z nich, a także drugi (którego wyboru dokonają widzowie), trafią do oferty Xbox Live Marketplace jako dodatki do najnowszych przygód Lary.

Jack Thompson

Jack Thompson, najbardziej znienawidzony przez graczy amerykański prawnik, został oficjalnie skreślony z listy adwokatów. Egzekucji dokonał Naczelny Sąd Florydy.

Press Your Luck

Firma Ludia poinformowała o planach wydania na PC i konsole gry quizowej opartej na amerykańskim programie Press Your Luck, puszczanym na antenie stacji CBS w latach 1983-86. W grze doświadczymy zarówno rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak i trybu wieloosobowego. Produkcja zostanie wydana na początku 2009 roku.

Warner Bros.

Firmy Warner Bros. oraz SCi Entertainment (właściciel Eidosa, wydawcy m.in. gier z cyklu Tomb Raider) podpisały porozumienie, na mocy którego pierwszy z wymienionych podmiotów uzyskał możliwość nabycia kolejnych akcji SCi. W chwili obecnej Warner Bros. posiada około 16% akcji. W najbliższej przyszłości zwiększy swoje udziały do 30%.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Left 4 Dead

Castlevania Judgment

Spore: Creepy & Cute Parts Pack

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Aion: The Tower of Eternity

Ankh: Curse of the Scarab King

Tom Clancy's EndWar

Gears of War 2

Guitar Hero: World Tour

Mortal Kombat vs DC Universe

Secret Files 2: Puritas Cordis

Shaun White Snowboarding

The Swarm

White Gold: War in Paradise

gry