Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2017, 13:53

autor: Movis

Wieści ze świata (Titanfall 2, Atlus, Mario + Rabbids: Kingdom Battle) 24/8/2017

Dziś piszemy o Pocztówkach z Kresów, czyli następnym darmowym DLC do Titanfalla 2, nowej filii wydawniczej firmy Atlus w Europie i zawartości przepustki sezonowej do Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Titanfall 2 – darmowe DLC Pocztówki z Kresów ukaże się 29 sierpnia

Deweloper Respawn Entertainment zapowiedział kolejną paczkę darmowego DLC do swojej sieciowej strzelanki Titanfall 2. Rozszerzenie zatytułowane Pocztówki z Kresów ukaże się 29 sierpnia i ma dodać do gry nową mapę, następną egzekucję i parę niewidzianych wcześniej pól walk do trybu Obrona Kresów.

Map nigdy za mało. - Wieści ze świata (Titanfall 2, Atlus, Mario + Rabbids: Kingdom Battle) 24/8/2017		 - wiadomość - 2017-08-25
Map nigdy za mało.

Nowa mapa to UMA (oferowana w Szybkim szturmie), pełna zaplątanych korytarzy i idealna dla krótkodystansowych broni oraz celnych kopniaków z powietrza. Fani, którym spodobał się nowy, skupiony na defensywie tryb kooperacyjny, mogą zaś liczyć na obronę celu w trzech kolejnych lokacjach: Exoplanet, Drydock i Angel City. Miłym dodatkiem są także nowe kamuflaże do kilku broni.

Ciekawscy mogą znaleźć więcej szczegółów tutaj, a poniżej zobaczycie trailer podsumowujący nadchodzące DLC:

Atlus będzie sam publikować swoje gry w Europie

Najnowszy hit producenta to wręcz ociekająca stylem Persona 5. - Wieści ze świata (Titanfall 2, Atlus, Mario + Rabbids: Kingdom Battle) 24/8/2017		 - wiadomość - 2017-08-25
Najnowszy hit producenta to wręcz ociekająca stylem Persona 5.

Japońska firma Atlus, znana z serii Shin Megami Tensei i Persona, najwyraźniej ma dość współpracy z zewnętrznymi wydawcami swoich gier na region Europy. Dotychczas korzystała z usług firm takich jak Koch Media/Deep Silver czy NIS America, ale sprawy mają się rychło zmienić. Serwis gamesindustry.biz dowiedział się, że studio otworzyło malutką filię dystrybucyjną w Londynie, co jest częścią programu wdrażanego po przejęciu Atlus przez Segę. Londyńska komórka jest na razie niewielka i dopiero co rekrutuje swoich przedstawicieli. Do dyrektora Simona Incha ma dołączyć jeszcze menadżer PR i menadżer marketingu produktu. Trójka pracowników ma wykonywać swoje obowiązki w londyńskich biurach Sega Europe.

Choć to dopiero zarodek większej operacji, plan stworzenia kolejnego po Atlus US wewnętrznego biura wydawniczego wydaje się niezłym pomysłem na redukcję kosztów. Sama firma wspomina też, że ten ruch pozwoli im na wydawanie fizycznych edycji specjalnych swoich gier i innych limitowanych produktów, nieco nieobecnych w regionie Starego Kontynentu.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle – Ubi zdradza szczegóły przepustki sezonowej

Nie, kórliku, tego nie da się zjeść. - Wieści ze świata (Titanfall 2, Atlus, Mario + Rabbids: Kingdom Battle) 24/8/2017		 - wiadomość - 2017-08-25
Nie, kórliku, tego nie da się zjeść.

Firma Ubisoft w oficjalnej informacji prasowej podaje nieco informacji na temat przepustki sezonowej do nadchodzącej gry Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Jeśli zdecydujemy się na kosztujący 19,99 euro (ok. 86 zł) pakiet popremierowych atrakcji, czekać na nas będą trzy paczki DLC.

W momencie premiery gry ukazać się ma zestaw ośmiu różnorodnych broni w stylu steampunk. Przepustka sezonowa to jedyny sposób, by je otrzymać, wykluczono bowiem opcję osobnego kupna tego arsenału. Na jesień zaplanowano parę ekskluzywnych wyzwań dla pojedynczego gracza i kilka nowych map kooperacyjnych. W końcu, w 2018 roku na graczy czeka dodatek fabularny.

Fuzja szalonych kórlików Ubisoftu z bardziej ugruntowanym „Marianem” nadal wydaje się co najmniej dziwnym połączeniem, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę rozgrywkę przypominającą nieco nowsze tytuły z serii XCOM. Już niedługo gracze będą mogli na własnej skórze przekonać się, czy pomysł ten jest tak szalony, że aż działa.

Mario + Rabbids: Kingdom Battle wkroczy do akcji 29 sierpnia 2017 roku na Nintendo Switch.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: