Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360XONEPC
Okładka Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure (X360)

Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure | Rush: A Disney Pixar Adventure

Kompilacja minigier zręcznościowych, których akcja toczy się w światach wykreowanych na potrzeby najpopularniejszych filmów animowanych, tworzonych przez tytułową wytwórnię Pixar.

Towarzyskie | Kinect | filmy animowane | dla dzieci | minigry | Disney | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Game Pass

Okładka Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure (X360)

data premiery gry:

20mar2012

X360

31paź2017

PC XONE

Rush: A Disney Pixar Adventure jest kompilacją minigier zręcznościowych, opracowaną przez zespół Asobo Studio. Produkcja pojawiła się pierwotnie na konsoli Xbox 360 pod nazwą Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure, jako tytuł wymagający do działania sensora ruchu Kinect – opisywana tutaj odświeżona wersja gry pozwala natomiast na zabawę zarówno przy użyciu drugiej generacji tego czujnika (na konsoli Xbox One), jak i z wykorzystaniem pada (na komputerze i konsoli).

Fabuła

W Rush: A Disney Pixar Adventure gracze mogą wcielić się w głównych bohaterów najpopularniejszych kinowych filmów animowanych tworzonych przez tytułową wytwórnię Pixar. Mowa o postaciach znanych z Iniemamocnych, Aut, Gdzie jest Dory, Toy Story, Ratatuja oraz Odlotu.

Mechanika

Wydane na platformę XONE i PC Rush: A Disney Pixar Adventure zabiera nas w podróż do światów znanych z wyżej wymienionych obrazów. W trakcie zabawy odwiedzamy więc między innymi amerykańskie bezdroża znane z Aut, południowoamerykańską dżunglę z Odlotu oraz Paryż z Ratatuja. Gracze przejmują kontrolę nad poszczególnymi herosami podczas najważniejszych momentów i sytuacji z filmów – by zrealizować stawiane przed nimi zadania, muszą wykazać się zręcznością i szybkością, a także umiejętnością układania puzzli oraz logicznego myślenia i kojarzenia faktów.

O ile rozgrywka w Rush: A Disney Pixar Adventure nie odbiega zbytnio od gatunkowego schematu, o tyle na osobną wzmiankę zasługuje sterowanie w konsolowej wersji gry. Jeśli bowiem zdecydujemy się na zabawę przy użyciu Kinecta, w trakcie zmagań musimy kontrolować widoczne na ekranie postacie, wykonując przed kamerą określone gesty; od czasu do czasu tytuł wymaga także wydania komendy głosowej.

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna Rush: A Disney Pixar Adventure prezentuje się przyjemnie dla oka, głównie dzięki charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce. Posiadacze wystarczająco mocnych komputerów i konsoli Xbox One X mogą się nią cieszyć w rozdzielczości 4K.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 199,99 PLN

Gry podobne do Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Klasyfikacja PEGI Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

Wykorzystuje: Kinect

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3330 3.0 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce 660 Ti/Radeon R7 370 lub lepsza, Windows 10
Minimalne: Intel Core i3 3210 3.2 GHz/AMD FX-4150 4.0 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce 650 Ti/Radeon R7 260 lub lepsza, Windows 10

X360
PC
XONE