Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2016, 14:27

autor: Draug

Wieści ze świata (The Solus Project, Rainbow Six: Siege, Diablo II) 8/6/2016

Dziś piszemy o premierze survivalowej przygodówki The Solus Project, permanentnym banie dla oszustów w Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege i o patchu 1.14d do Diablo II. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Premiera The Solus Project – survivalowej przygodówki FPP

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, niezależne studio Teotl wypuściło na PC pełną wersję gry The Solus Project – pierwszoosobowej przygodówki z elementami survivalu, osadzonej w realiach science-fiction (tych samych, które wcześniej Teotl Studios ukazało w grze The Ball). Wcielamy się w astronautę, który brał udział w ekspedycji mającej za zadanie znaleźć nowy dom dla ludzkości po tym, jak Ziemia została zniszczona, ale rozbił się na tajemniczej planecie. Gra jest dostępna do nabycia chociażby na Steamie (za 18,99 euro, czyli ok. 82 zł) i GOG.com (za 65,59 zł do 22 czerwca). Tytuł był oferowany przez ostatnich kilka miesięcy we Wczesnym Dostępie i zebrał w tym czasie dużo pozytywnych opinii. Warto jeszcze wspomnieć, że w ciągu kolejnych paru tygodni The Solus Project powinien trafić również na Xboksa One.

Ubisoft zaostrza kary dla oszustów w Rainbow Six: Siege

Wygląda na to, że polityka stosowana przez Blizzarda w Overwatch zdała egzamin, bo właśnie firma Ubisoft ogłosiła zaostrzenie kar dla oszustów (cheaterów) w Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Odtąd prawie każdy gracz przyłapany na nieuczciwych zagrywkach otrzyma z miejsca permanentny ban (w wybranych przypadkach nadal będą funkcjonowały tymczasowe kary). Jednak na tym starania dewelopera się nie skończą – Ubisoft nadal testuje różne zabezpieczenia przeciw oszustwom, które zamierza wdrożyć w przyszłości.

Diablo II otrzymało patch 1.14d

Blizzard Entertainment wypuścił kolejny patch do 16-letniego hack’n’slasha Diablo II, oznaczony numerem 1.14d. Tym razem nie wprowadzono jednak żadnych zmian w rozgrywce – zaimplementowano jedynie nowy system zgłaszania uwag o błędach, by skuteczniej zbierać od graczy informacje o niedoskonałościach technicznych gry (np. o przypadkach wysypania się programu). Łatkę możecie pobrać pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.