Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2014, 18:27

autor: Sarge

Wieści ze świata (Skullgirls Encore, Assassin's Creed Comet) 11/7/14

Dziś piszemy o grze Skullgirls Encore w wersjach na PlayStation 4 i PlayStation Vita, szczegółach dotyczących Assassin's Creed Comet, a także o akcji promocyjnej dla posiadaczy strzelaniny Battlefield 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Defender’s Quest: Valley of the Forgotten

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Defender's Quest: Valley of the Forgotten. Dzieło zespołu Level Up Labs można aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 6,99 euro (ok. 29 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Rebellion

Kevin Floyer-Lea ze studia Rebellion powiedział w wywiadzie dla serwisu DSOGaming, że możliwe jest, aby zespół powrócił w przyszłości do rozwijania marki Aliens vs Predator. Wspomniał nawet, że chętnie stworzyłby kolejną odsłonę z losowo generowanymi poziomami, gdzie gracze nigdy nie wiedzieliby, co czeka ich za rogiem. Nie jest to oczywiście oficjalna zapowiedź gry, ale w dalszej przyszłości możemy się jej spodziewać. Obecnie fani marki czekają na październikową premierę survival horroru Obcy: Izolacja autorstwa studia Creative Assembly.

Skullgirls Encore

Na amerykańskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że gra Skullgirls Encore ukaże się w tym roku także na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita. Będzie to kompletna edycja produkcji znanej dotychczas posiadaczom PlayStation 3 oraz Xboksa 360, wzbogacona o zawartość ze wszystkich dodatków DLC.

Skullgirls Encore to dwuwymiarowa bijatyka dostępna na konsolach - Wieści ze świata (Skullgirls Encore, Assassin's Creed Comet, Battlefield 4) 11/7/14 - wiadomość - 2014-07-11
Skullgirls Encore to dwuwymiarowa bijatyka dostępna na konsolach

Overkill Software

Studio Overkill Software umieściło tajemniczy licznik na oficjalnej stronie internetowej, który dojdzie do zera za niespełna 33 dni od momentu opublikowania tej wiadomości. Nastąpi to zatem 13 sierpnia, a więc w rocznicę premiery gry PayDay 2. W tej chwili nie wiadomo, z czym związany jest wspomniany licznik. Być może chodzi o zapowiedź nowej gry dewelopera?

Battlefield 4

Jutro rozpocznie się Battlefest, czyli miesięczna akcja promocyjna dla posiadaczy gry Battlefield 4. Przez pierwsze dwa dni gracze będą mogli zdobywać dwa razy więcej punktów doświadczenia w trybie multiplayer. Następnie co tydzień twórcy będą oferować nową zawartość do gry, a szczegóły będą ujawniane z czasem.

Assassin’s Creed Comet

Yves Guillemot z firmy Ubisoft powiedział na wczorajszym spotkaniu inwestorów, że wkrótce ujawnionych zostanie więcej informacji na temat gry o roboczym tytule Assassin’s Creed Comet. Jest to specjalna odsłona serii dedykowana konsolom PlayStation 3 oraz Xbox 360. Jak dotąd słyszeliśmy tylko różnego rodzaju plotki na jej temat.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Top Hat
 2. Lords of the Black Sun
 3. Splatoon
 4. Guilty Gear Xrd –SIGN-
 5. Hyrule Warriors
 6. Creeper World III: Arc Eternal
 7. NeoTokyo
 8. Rising Generals
 9. War Thunder
 10. Never Alone
 11. Ninja Pizza Girl
 12. Unturned

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Red Solstice – trailer
 2. Postal 2: Paradise Lost – trailer
 3. Borderlands: The Pre-Sequel! – dziennik dewelopera
 4. Heroes & Generals – Steam Early Access trailer