Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2014, 15:00

autor: Maciej Jałowiec

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 2

Zapraszamy do kolejnego etapu konkursu organizowanego na GRYOnline.pl. Do wygrania laptop ASUS G750 oraz gamingowe myszki i słuchawki! By wygrać, trzeba odgadnąć drugą cechę prezentowaną przez modelki i opisać, która z nich robi to najlepiej.

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 2 - ilustracja #1

Pierwsza cecha laptopa została odgadnięta – było to system AudioWizard i majestatyczny dźwięk. Gratulujemy zwycięzcom – Noname375, Shyller oraz Crottor zostaną nagrodzeni, lecz to jeszcze nie wszystko. Wciąż można wygrać gamingową myszkę ASUS GX850 oraz słuchawki ASUS Orion Pro. Aby zawalczyć o nagrody, należy wejść na stronę rog.gry-online.pl i napisać, jaka cecha jest obecnie prezentowana przez nasze piękne modelki. Ponadto, w zgłoszeniu należy uzasadnić, która z nich najlepiej przedstawia zgadywaną cechę. Na wasze zgłoszenia czekamy do godziny 12:00 (południe) dnia 16 lipca 2014, a o 15:00 tego dnia zostaną ogłoszone wyniki. Nawet jeśli nie udało się za pierwszym razem, można spróbować jeszcze raz – każdy kto odgadywał pierwszą cechę, może się wykazać i zgłosić do zgadywania drugiej.

Nagrodę główną, czyli laptopa ASUS G750, będzie można wygrać w drugim etapie konkursu, gdzie będziemy wybierać reprezentantkę ROG, czyli Dziewczynę Republic of Gamers. Wszystkie szczegóły można znaleźć w regulaminie na stronie konkursowej rog.gry-online.pl.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!