Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 lipca 2014, 14:13

autor: Sarge

World of Warcraft: Warlords of Draenor - jutro rozdamy 100 kluczy do beta testów

Zapraszamy na jutrzejsze rozdawnictwo kluczy do zamkniętych beta testów World of Warcraft: Warlords of Draenor - piątego dodatku do niezwykle popularnej gry MMO autorstwa studia Blizzard. Kody będą udostępniane w losowych godzinach.

W sobotę będziemy mieli do rozdania 100 kluczy do bety World of Warcraft: Warlords of Draenor - World of Warcraft: Warlords of Draenor - jutro rozdamy 100 kluczy do beta testów - wiadomość - 2014-07-11
W sobotę będziemy mieli do rozdania 100 kluczy do bety World of Warcraft: Warlords of Draenor

Serwis gry-online.pl wraz z firmą Blizzard zapraszają na jutrzejsze rozdawnictwo kluczy uprawniających do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach gry World of Warcraft: Warlords of Draenor. W sumie do zdobycia będzie sto takich kodów, a cała zabawa polega na tym, że godzina ich udostępnienia nie jest znana. Warto więc być czujnym i często zaglądać jutro na stronę promocyjną w oczekiwaniu na klucze. Będą one udostępniane w kilku turach, po kilkanaście sztuk za każdym razem. Z kolei pod tym adresem rozdawana będzie pula kluczy dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP w serwisie gry-online.pl. W tym przypadku wszystkie kody pojawią się od razu godzinach porannych. Na naszych stronach promocyjnych znajdziecie również krótką instrukcję jak aktywować klucz do bety.

  1. Kody dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry-online.pl
  2. Kody dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP w serwisie gry-online.pl

World of Warcraft: Warlords of Draenor to piąty dodatek do najbardziej popularnej gry MMO z abonamentem na PC. Premiera pełnej wersji rozszerzenia powinna odbyć się przed końcem bieżącego roku. Twórcy obiecują wprowadzenie nowego kontynentu, misji i scenariuszy, a oprawa graficzna ulegnie poprawie. Z kolei maksymalny poziom doświadczenia zostanie podniesiony do 100. levelu.

  1. Zapowiedź – Graliśmy w Warlords of Draenor – nowy dodatek do gry World of Warcraft
  2. Zapowiedź – Warlords of Draenor – nowy dodatek do gry World of Warcraft najobszerniejszym w historii