Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2013, 14:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Ride to Hell, Sleeping Dogs, Aliens: Colonial Marines) 31/1/13

Dziś piszemy m.in. o rzekomo wznowionych pracach nad grą Ride to Hell, dodatku DLC do Sleeping Dogs, łącznych wynikach sprzedaży Pokemon White 2 oraz Pokemon Black 2, a także przepustce Season Pass dla przyszłych posiadaczy Aliens: Colonial Marines. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Alice: Madness Returns

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Alice: Madness Returns. Dzieło studia Spicy Horse możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 12,49 euro (ok. 52 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Aliens: Colonial Marines

W ofercie sklepu internetowego GameStop pojawiła się przepustka Season Pass do gry Aliens: Colonial Marines. Według zamieszczonego opisu, Season Pass ma uprawniać do ściągnięcia czterech dodatków DLC, wydawanych od marca do lata bieżącego roku. Rozszerzenia będą zawierać nową zawartość do kampanii, kolejne mapy, tryby multiplayer oraz więcej opcji modyfikacji postaci. Sugerowana cena Season Pass została ustalona na poziomie 29,99 dolarów (obecnie w promocji za 26,99 dolarów), czyli ok. 93 złotych bez podatku VAT.

Grasshopper Manufacture

Firma GungHo Online Entertainment wykupiła studio Grasshopper Manufacture, odpowiedzialne m.in. za takie gry jak Killer 7, No More Heroes, czy Shadows of the Damned. Przy okazji zapewniono, że produkcja tytułów znajdujących się obecnie w fazie dewelopingu (Black Knight Sword, Killer is Dead) nie zostanie naruszona i ukażą się na rynku zgodnie z planem. GungHo Online Entertainment to japoński wydawca zajmujący się głównie produkcjami przeglądarkowymi oraz grami dedykowanymi platformom mobilnym (m.in. Ragnarok Online, Puzzle & Dragons).

Ride to Hell

Agencja prasowa Playnews donosi, że gra akcji Ride to Hell wciąż znajduje się w fazie produkcji, choć wcześniej mówiło się o wstrzymaniu prac nad tym tytułem. Martin Vein (starszy menedżer ds. komunikacji w firmie Deep Silver) miał powiadomić, że stosownego ogłoszenia dotyczącego Ride to Hell doczekamy się „w bliskiej przyszłości”. Także jeden z profilów w serwisie LinkedIn wskazuje na to, że gra faktycznie jest nadal tworzona. Serwis VG247 poprosił firmę Deep Silver o oficjalny komentarz w tej sprawie, ale do tej pory nie doczekał się odpowiedzi.

Sleeping Dogs

Do sieci wyciekła informacja, że posiadacze gry Sleeping Dogs niedługo doczekają się oficjalnej zapowiedzi kolejnego dodatku DLC. Wzmianka o rozszerzeniu Year of the Snake pojawia się na zaktualizowanej liście Trofeów w wersji na PlayStation 3, a także w poniższym filmie, który został ukryty w produkcji studia United Front Games po wydaniu ostatniego DLC. Na razie nie doczekaliśmy się potwierdzenia tych informacji.

Pokemon Black 2 / Pokemon White 2

Firma Nintendo ogłosiła, że łączna sprzedaż gier Pokemon Black 2 oraz Pokemon White 2 na DS-a do końca ubiegłego roku wyniosła ok. 7,63 miliony egzemplarze na całym świecie. Obie produkcje zadebiutowały w czerwcu 2012 roku w Japonii, a w Stanach Zjednoczonych i Europie pojawiły się cztery miesiące później.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: