Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 września 2009, 12:40

autor: Jiker

Wieści ze świata (Resident Evil 5, Street Fighter IV, Splinter Cell: Conviction) 28/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Capcom o Resident Evil 5 na Wii i RE6, statystyki Tokyo Game Show 2009, Splinter Cell: Conviction z sieciowym trybem wieloosobowym i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Capcom o Resident Evil 5 na Wii i RE6, statystyki Tokyo Game Show 2009, Splinter Cell: Conviction z sieciowym trybem wieloosobowym i inne. Zapraszamy do lektury.

Street Fighter IV

W Internecie zamieszczona została strona zwiastująca ujawnienie oficjalnych informacji na temat nadciągającej, sporej aktualizacji bijatyki Street Fighter IV. Ostatnie plotki na jej temat przedstawiliśmy Wam pod koniec ubiegłego tygodnia. Wynikało z nich, że update wprowadzi m.in. nowych zawodników, a starzy wojownicy otrzymają dodatkowe ciosy i kombosy.

Resident Evil

Z uwagi na różnice technologiczne pomiędzy konsolami PlayStation 3 i Xbox 360 a Wii Capcom nie planuje przeniesienia gry Resident Evil 5 na platformę Nintendo. Jun Takeuchi, główny producent piątej odsłony popularnej serii, oznajmił ponadto, że japońska firma nie wybrała jeszcze ekipy, która zajmie się developingiem Resident Evil 6. Pewnym jest jednak, że „szóstka” podąży tą samą drogą, co świetnie przyjęte przygody Chrisa Redfielda.

Tokyo Game Show 2009

Targi Tokyo Game Show 2009 dobiegły końca, w związku z czym przyszedł czas na podsumowania. Okazało się zatem, że tegoroczną edycję imprezy odwiedziło mniej ludzi niż w zeszłym roku (185 tysięcy w stosunku do 194 tysięcy). Nie przeszkodziło to jednak organizatorom w zapowiedzeniu TGS 2010. Targi rozpoczną się 16 lub 17 września i potrwają od trzech do czterech dni.

Splinter Cell: Conviction

Alexandre Parizeau, główny producent gry akcji Splinter Cell: Conviction, ujawnił w trakcie rozmowy z serwisem Computer and Video Games, że już niedługo ujawnione zostaną szczegóły na temat sieciowego trybu wieloosobowego, który zostanie zawarty w ramach nowych przygód Sama Fishera. Premiera pełnej wersji gry w wersjach na PC i Xboksa 360 odbędzie się w przyszłym roku.

Wieści ze świata (Resident Evil 5, Street Fighter IV, Splinter Cell: Conviction) 28/09/09 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Crackdown 2

Lost Planet 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

The Last Guardian

Torchlight

King Arthur - Z dziennika dewelopera

Gramy w Risen - pierwsze kroki na wyspie Gramy!

MotoGP 09/10

Trinity: Souls of Zill O'll

Warriors: Legends of Troy

Super Tokyo HD Combo - spacer po Tokyo Game video relacja

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy

Assassin's Creed II

Castlevania: Lords of Shadow

Dead Rising 2

Tekken 6

FIFA 10

End of Eternity

gry