Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2013, 13:25

autor: Sarge

Wieści ze świata (Path of Exile, Mirror's Edge 2, Injustice: Gods Among Us) 4/6/13

Dziś piszemy m.in. o patchu do Path of Exile, zaktualizowanych domenach Mirror's Edge 2, zapowiedzi dodatku DLC do Injustice: Gods Among Us, a także książce na podstawie gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Universe Sandbox

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Universe Sandbox. Dzieło studia Giant Army możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 2,49 euro (ok. 11 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Injustice: Gods Among Us

Firma Warner Bros. Interactive ogłosiła, że nadchodzący dodatek DLC do gry Injustice: Gods Among Us wprowadzi Scorpiona, wojownika znanego z serii Mortal Kombat. Rozszerzenie będzie kosztować ok. 20 złotych lub 400 punktów Microsoftu. Data premiery DLC nie jest jeszcze znana. W sieci pojawił się materiał wideo zapowiadający nadejście Scorpiona do najnowszej bijatyki zespołu NetherRealm Studios.

Mirror’s Edge 2

Firma Electronic Arts zaktualizowała w ubiegłym miesiącu domeny internetowe dotyczące gry Mirror’s Edge 2, które zostały zarejestrowane jeszcze w 2008 roku. Może to oznaczać, że niedługo doczekamy się oficjalnej zapowiedzi tego tytułu, o czym ostatnio mówi się coraz głośniej. Kilka dni temu Mirror’s Edge 2 pojawiło się nawet na stronie centrum pomocy Electronic Arts.

Ubisoft Red Storm

Brian Spencer ze studia Ubisoft Red Storm (serie Ghost Recon i Rainbow Six) napisał w swoim życiorysie, że pracuje nad „niezapowiedzianym projektem na PlayStation 4 oraz Xboksa One”. Nie znamy żadnych szczegółów na temat tajemniczej produkcji, choć na oficjalnej stronie internetowej można wyczytać, że zespół Ubisoft Red Storm pracuje nad „przygodową grą akcji z elementami strzelaniny”. Być może jest to ten sam projekt, o którym wspomina Brian Spencer w swoim życiorysie.

Path of Exile

Studio Grinding Gear Games w tym tygodniu udostępni aktualizację 0.11.0 do gry Path of Exile. Łatka wprowadzi m.in. czteromiesięczne ligi Onslaught i Anarchy (start wyznaczono na 8 czerwca), nowe przedmioty, wyzwania, czy też modyfikacje w balansie rozgrywki. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Path of Exile to ciągle rozwijana gra free to play - Wieści ze świata (Path of Exile, Mirror's Edge 2, Injustice: Gods Among Us) 4/6/13 - wiadomość - 2013-06-04
Path of Exile to ciągle rozwijana gra free to play

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Firma Ubisoft ogłosiła, że 7 listopada w Wielkiej Brytanii ukaże się książka Assassin’s Creed: Black Flag, oparta na nadchodzącej, czwartej części popularnego cyklu gier wideo. Z kolei 28 października będzie miała miejsce premiera oficjalnego albumu z ilustracjami o nazwie The Art Of Assassin’s Creed IV: Black Flag. Ukaże się on na świecie w niezwykle limitowanej liczbie 500 egzemplarzy. Premiera gry Assassin’s Creed IV: Black Flag w Polsce odbędzie się 31 października na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Oprócz tego planowane są edycje na Wii U, Xboksa One i PlayStation 4.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.