Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2021, 18:57

autor: Angelika "NowaGeneracja" Kałdus

Games with Gold na czerwiec 2021 (m.in. Injustice: Gods Among Us i Shadows: Awakening)

Kolejna, czerwcowa odsłona Games with Gold dla subskrybentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate to m.in. Injustice: Gods Among Us i Shadows: Awakening.

W nadchodzącym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate otrzymają kolejne gry – co prawda dwie z nich nie są rozpoznawalne na polskim podwórku, ale pozostałe już na wstępie mogą Was zainteresować. Wśród mniej znanych tytułów znalazła się platformówka The King’s Bird, której bohaterka szybuje po klimatycznych, barwnych przestrzeniach i próbuje odzyskać utraconą wolność z rąk tyrana, czy też NeoGeo Battle Coliseum – tradycyjna bijatyka 2D, w której zebrano najistotniejsze postacie z klasycznych gier firmy SNK, np. Samurai Shodown i World Heroes.

Następną propozycją jest Shadows: Awakening, czyli RPG akcji osadzone w uniwersum gry Kult: Heretic Kingdoms, gdzie bohater walczy z tzw. Pożeraczami. Produkcja może zapewnić lekką, niezobowiązującą rozrywkę w weekend, ale prawdopodobnie jeszcze lepsza okaże się Injustice: Gods Among Us – bijatyka, w której wcielimy się w superbohatera lub superłotra z uniwersum DC i ruszymy walczyć o własne zasady. Informacje o datach udostępnienia gier dla subskrybentów znajdują się poniżej.

Games with Gold w czerwcu:

  • The King’s Bird – od 1 do 30 czerwca (Xbox One i Xbox Series S/X)
  • Shadows: Awakening – od 16 czerwca do 15 lipca (Xbox One i Xbox Series S/X)
  • NeoGeo Battle Coliseum – od 1 do 15 czerwca (Xbox One, Xbox Series S/X i Xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności)
  • Injustice: Gods Among Us – od 16 do 30 czerwca (Xbox One, Xbox Series S/X i Xbox 360 w ramach wstecznej kompatybilności)