Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2021, 18:54

autor: Entelarmer

PS Plus na czerwiec 2021 (m.in. Star Wars: Squadrons)

Sony ujawniło gry, o które wkrótce wzbogaci się usługa PlayStation Plus. W czerwcu abonenci dostaną m.in. Star Wars: Squadrons oraz debiutujące na rynku Virtua Fighter V: Ultimate Showdown.

Potwierdził się przeciek dotyczący czerwcowej oferty PlayStation Plus. W przyszłym miesiącu abonenci usługi Sony otrzymają trzy tytuły, z czego dwa będą dostępne zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Uwzględnia to Star Wars: Squadrons, które zadebiutowało w październiku 2020 roku. Prócz tego na obu konsolach PS Plus pozwoli zagrać w Virtua Fighter V: Ultimate Showdown, czyli dopiero co zapowiedzianą odświeżoną wersję piątej odsłony serii bijatyk firmy SEGA. Gra ukaże się w usłudze jednocześnie z premierą na platformach Sony i będzie dłużej dostępna w PS Plus od pozostałych dwóch tytułów (do 2 sierpnia zamiast 5 lipca).

Prócz tego przewidziano jedną nową produkcję wyłącznie dla posiadaczy PlayStation 5. Jest nią Operation: Tango, w którym dwójka bohaterów (oraz graczy) musi współpracować w kooperacyjnej przygodzie, by zapobiec światowemu kryzysowi.

Oferta PS Plus na czerwiec

  1. Star Wars: Squadrons (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 1 czerwca do 5 lipca
  2. Virtua Fighter V: Ultimate Showdown (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 1 czerwca do 2 sierpnia
  3. Operation: Tango (PS5) – od 1 czerwca do 5 lipca

Gry wycofane z PS Plus w czerwcu

  1. Wreckfest (PS5)
  2. Battlefield V (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  3. Stranded Deep (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation
  2. 8 rzeczy, które wkurzają mnie w graniu na konsolach