Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2021, 09:55

Wyciekła czerwcowa oferta PS Plus; dostaniemy m.in. Star Wars Squadrons

PlayStation Plus w czerwcu wzbogaci się o trzy gry - Star Wars Squadrons, Virtua Fighter 5 oraz Operation: Tango na PS5.

W SKRÓCIE:
  1. w czerwcowej ofercie PlayStation Plus prawdopodobnie pojawią się Star Wars Squadrons, Virtua Fighter 5 oraz Operation: Tango.

Wyciekła czerwcowa oferta PlayStation Plus. Według hiszpańskojęzycznego serwisu Areajugones otrzymamy trzy tytuły - Star Wars Squadrons i Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown na PlayStation 4 oraz Operation: Tango na PS4 i PS5.

Oczywiście dopóki informacja nie zostanie oficjalnie opublikowana przez firmę Sony, należy podchodzić do tego jak do plotki. Choć wspomniane źródło możemy potraktować jako wiarygodne. Serwis Areajugones jako pierwszy poinformował o tym, co pojawi się w majowej ofercie PlayStation Plus.

Star Wars Squadrons nie trzeba raczej nikomu przedstawiać. Tytuł ostatnimi czasy bardzo szybko potaniał, więc ewentualne dorzucenie gry do usługi PS Plus w celu podtrzymania populacji graczy na serwerach nie byłoby zaskoczeniem. Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown to zupełnie inna para kaloszy, gdyż o odświeżonej wersji produkcji wydanej pierwotnie na PS3 wiemy... no nic nie wiemy.

Operation: Tango wydaje się za to interesującą produkcją szpiegowską, która nastawiona jest na współpracę dwóch osób. Co ciekawe, twórcy wymuszają na nas posiadanie mikrofonu, co dla posiadaczy PS5 nie powinno być przeszkodą - kontroler DualSense jest w niego wyposażony. Produkcja dostępna ma być także na PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona marki PlayStation