Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2021, 10:38

Dying Light 2 - Stay Human na pudełku, Techland teasuje nowości

W sieci pojawiły się zdjęcia okładek Dying Light 2, do których dodano hasło „Stay Human”. Do tego studio Techland rozpoczęło teasowanie nowości związanych z tym projektem.

DYING LIGHT 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Techland
  2. Wydawca: Techland
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC, PS4, XONE, PS4, XSX
  5. Data premiery: Bóg jeden wie, ale w tym roku.

Kilka sklepów zaliczyło falstart i przedwcześnie opublikowało zaktualizowane karty gry Dying Light 2. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć okładkę, na której pod tytułem produkcji dodano tekst „Stay Human”, czyli „Pozostań człowiekiem”. Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że studio Techland zarejestrowało to hasło jako znak towarowy. Wtedy ze źródeł związanych z firmą dowiedzieliśmy się, że będzie to slogan marketingowy, który może pojawić się na okładce (tak jak to było z „Good Night, Good Luck”), ale nie znaczy to wcale, iż jest to podtytuł drugiej części cyklu.

Ponadto na oficjalnym twitterowym koncie serii studio Techland rozpoczęło teasowanie jakiegoś wydarzenia. Nie podzielono się żadnymi konkretami. Wypuszczono jedynie krótki filmik, w którym zapytano widzów, czy chcą „ocalić miasto”. W połączeniu z wyciekiem okładki sugeruje to, że wkrótce czekają nas jakieś atrakcje związane z tym projektem.

Źródło: Steelbookjeuxvideo.fr. - Dying Light 2 - Stay Human na pudełku, Techland teasuje nowości - wiadomość - 2021-05-25
Źródło: Steelbookjeuxvideo.fr.

Przypomnijmy, że Dying Light 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One oraz Xboksa Series X/S. Gra ma się ukazać jeszcze w tym roku, ale na razie twórcy nie zdradzili konkretnego terminu.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  2. Strona internetowa serii Dying Light