Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2021, 21:46

autor: Entelarmer

Premiera Dying Light 2 w 2021 roku; jest aktualizacja i trailer

Firma Techland zamieściła obiecaną aktualizację dotyczącą produkcji Dying Light 2. Materiał uwzględnia krótki zwiastun i sugestię debiutu gry w 2021 roku.

Tydzień temu Techland obiecał nowe informacje na temat kontynuacji Dying Light. Słowa dotrzymano, aczkolwiek mamy nadzieję, że mimo wszystko nie liczyliście na konkrety. Polscy twórcy udostępnili filmik, w którym odnieśli się do uwag zniecierpliwionych graczy i zasugerowali debiut Dying Light 2 w 2021 roku. Na końcu materiału znalazł się króciutki zwiastun produkcji.

Zapewne część graczy będzie zawiedziona tym niezaprzeczalnie skromnym komunikatem. Już wcześniej wiedzieliśmy, że nie ma co liczyć na zbyt wiele, a podanie daty premiery nie wchodziło w grę. Niemniej trudno się dziwić, że po wielu miesiącach ciszy fani spodziewali się zobaczyć coś więcej niż tylko sugestię debiutu w tym roku oraz zapewnienia, że twórcy wiedzą o zniecierpliwieniu graczy. Zwłaszcza w kontekście nieustępującej epidemii i zapowiadanego krajowego lockdownu w Polsce.

  1. Oficjalna strona gry Dying Light 2
  2. Oficjalna strona studia Techland
  3. Wszystko o Dying Light 2