Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 marca 2021, 21:46

Premiera Dying Light 2 w 2021 roku; jest aktualizacja i trailer

Firma Techland zamieściła obiecaną aktualizację dotyczącą produkcji Dying Light 2. Materiał uwzględnia krótki zwiastun i sugestię debiutu gry w 2021 roku.

Tydzień temu Techland obiecał nowe informacje na temat kontynuacji Dying Light. Słowa dotrzymano, aczkolwiek mamy nadzieję, że mimo wszystko nie liczyliście na konkrety. Polscy twórcy udostępnili filmik, w którym odnieśli się do uwag zniecierpliwionych graczy i zasugerowali debiut Dying Light 2 w 2021 roku. Na końcu materiału znalazł się króciutki zwiastun produkcji.

Zapewne część graczy będzie zawiedziona tym niezaprzeczalnie skromnym komunikatem. Już wcześniej wiedzieliśmy, że nie ma co liczyć na zbyt wiele, a podanie daty premiery nie wchodziło w grę. Niemniej trudno się dziwić, że po wielu miesiącach ciszy fani spodziewali się zobaczyć coś więcej niż tylko sugestię debiutu w tym roku oraz zapewnienia, że twórcy wiedzą o zniecierpliwieniu graczy. Zwłaszcza w kontekście nieustępującej epidemii i zapowiadanego krajowego lockdownu w Polsce.

  1. Oficjalna strona gry Dying Light 2
  2. Oficjalna strona studia Techland
  3. Wszystko o Dying Light 2

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej