Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2021, 10:44

autor: Adrian Werner

Dying Light 2 - w środę nie poznamy daty premiery

Mamy złe wieści dla osób, które miały nadzieję na rychłe ujawnienie daty premiery Dying Light 2. W tym tygodniu twórcy ogłoszą nowe konkrety, ale nie obejmą one terminu wydania gry.

Kilka dni temu studio Techland poinformowało, że 17 marca ujawni nowe informacje na temat postępów w pracach nad Dying Light 2. Niestety, wiemy już, że wśród tych konkretów zabraknie daty premiery.

Poinformował o tym moderator oficjalnego Discordu gry. Wytłumaczył, że choć nie poznamy terminu debiutu gry, to możemy spodziewać się czegoś więcej niż suchych informacji o tym, że prace postępują w dobrym tempie. Mamy więc nadzieję, że Techland pokaże jakieś nowe materiały wideo z projektu.

Cykl produkcyjny Dying Light 2 jest wyboisty. Niedawne doniesienia o problemach z produkcją sprawiły, że część fanów bała się, iż 17 marca autorzy ogłoszą porzucenie projektu, ale moderator Discorda uspokaja, że nic takiego nie będzie miało miejsca. Techland niedawno informował, że prace idą naprzód, ale deweloperzy przyznali, że projekt został ogłoszony zbyt wcześnie.

  1. Widzieliśmy Dying Light 2 i bardzo nam się spodobało!
  2. Strona internetowa serii Dying Light