Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2021, 19:18

PS Plus w maju: Battlefield V, Wreckfest i Stranded Deep

Wiemy już, jakie gry Sony przygotowało dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus na maj. W nadchodzącym miesiącu ogramy Battlefield V, Wreckfest i Stranded Deep.

Sony wyjawiło, jakie gry otrzymają posiadacze abonamentu PlayStation Plus w nadchodzącym miesiącu. Maj przyniesie graczom trzy produkcje. Tak jak w kwietniu, tylko dwie z nich będą dostępne zarówno dla posiadaczy PS4 jak i PS5. Będą to najnowszy FPS studia DICE, czyli Battlefield V, oraz Stranded Deep – symulator przetrwania na bezludnej wyspie.

Posiadacze PlayStation Plus na PS5 będą z kolei mogli zagrać również we Wreckfest. Jest to najnowsza gra wyścigowa studia Bugbear Entertainment. Szczególnie przypadnie ona do gustu fanom kultowej serii FlatOut, którzy od rozgrywki fair-play wolą niszczycielskie starcia z innymi kierowcami.

Do 3 maja dostępne będą jeszcze wszystkie gry przygotowane przez Sony dla posiadaczy PlayStation Plus na kwiecień.

Oferta PS Plus na maj

  • Wreckfest (PS5) – od 4 do 31 maja
  • Battlefield V (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 4 do 31 maja
  • Stranded Deep (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności) – od 4 do 31 maja

Gry wycofane z PS Plus w maju

  • Oddworld: Soulstorm (PS5)
  • Days Gone (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)
  • Zombie Army 4: Dead War (PS4, PS5 w ramach wstecznej kompatybilności)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.