Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2016, 14:55

autor: Draug

Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst / Origin Access, EVE Online, koncert The Legend of Zelda) 6/5/2016

Dziś piszemy o nadchodzących nowościach w Origin Access (wersja trial Mirror’s Edge Catalyst i osiem gier w Vault, w tym trylogia Mass Effect), 13. rocznicy i darmowym weekendzie z EVE Online oraz o koncercie The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Origin Access – trial Mirror’s Edge Catalyst i nowe gry w Vault

Firma Electronic Arts zapowiedziała dalszy rozwój usługi Origin Access (dzięki, PC Invasion). Po pierwsze, na kilka dni przed premierą (która będzie miała miejsce 7 czerwca) subskrybenci otrzymają wersję próbną Mirror’s Edge Catalyst. Niestety, na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie to nastąpi, jak długi czas będzie można spędzić z nowymi przygodami Faith ani czy na taką samą ofertę mogą liczyć użytkownicy konsoli Xbox One (w ramach programu EA Access). Po drugie, do końca czerwca paleta gier dostępnych w pełnej wersji (Vault) rozszerzy się o kolejne 8 pozycji:

Tym samym liczba pełnych gier w usłudze Origin Access zwiększy się do 26 (obecnie można zagrać m.in. w trzy ostatnie odsłony serii Battlefield, trylogie Dead Space i Dragon Age, FIF-ę 16 i This War of Mine). Koszt abonamentu to 14,99 zł miesięcznie – więcej informacji znajdziecie tutaj.

EVE Online – darmowy weekend z okazji 13. rocznicy gry

EVE Online obchodzi dziś trzynaste urodziny. Studio CCP Games postanowiło uczcić je, udostępniając grę wszystkim graczom w ramach darmowego weekendu na Steamie. Do niedzieli (do godz. 22:00) można pobrać bezpłatną wersję próbną, która będzie aktywna przez 14 dni. A jeśli ktoś chciałby zdobyć ten tytuł na zawsze, do poniedziałku może kupić go z 75-procentowym upustem, czyli za 4,99 euro (ok. 22 zł). Mniejszymi przecenami objęto też Edycję Premium, dodatki DLC i abonamenty.

Koncert muzyki z serii The Legend of Zelda w Polsce

22 października w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się światowej sławy koncert The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses. Będzie można na nim usłyszeć, jak sama nazwa wskazuje, muzykę z serii The Legend of Zelda, odtwarzaną przez 56-osobową orkiestrę symfoniczną przy akompaniamencie chóru. Uczestnicy będą mogli posłuchać nie tylko popularnych motywów z gier Nintendo, ale także czteroczęściowej symfonii, opowiadającej fabułę czterech odsłon cyklu: Ocarina of Time, The Wind Waker, Twilight Princess i A Link to the Past. Ceny biletów zaczynają się od 125 zł – możecie je zamówić tutaj.

Wieści ze świata (Mirror’s Edge Catalyst / Origin Access, EVE Online, koncert The Legend of Zelda) 6/5/2016 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: