Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2014, 12:43

autor: luckie

Wieści ze świata (LEGO Batman 3: Poza Gotham, Chaos Reborn, I Am Bread) 2/12/2014

Dziś piszemy m.in. o ujawnieniu nowych dodatków DLC do LEGO Batman 3: Poza Gotham oraz dacie premiery gier Chaos Reborn i I Am Bread w Steam Early Access. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Exploration Sale (do godziny 19:00 we wtorek, 2.12), WWW

LEGO Batman 3: Poza Gotham

Zielona Strzała będzie jedną z grywalnych postaci w przyszłych DLC do LEGO Batman 3: Poza Gotham - Wieści ze świata (LEGO Batman 3: Poza Gotham, Chaos Reborn, I Am Bread) 2/12/2014 - wiadomość - 2014-12-02
Zielona Strzała będzie jedną z grywalnych postaci w przyszłych DLC do LEGO Batman 3: Poza Gotham

Ujawniono zawartość nowych pakietów DLC do gry zręcznościowej LEGO Batman 3: Poza Gotham – w tym jednego darmowego. W przyszłym roku pojawi się zestaw Heroines & Villainesses, który posiadacze nowej produkcji studia Traveller’s Tales będą mogli pobrać bez żadnych opłat. Wprowadzi on kilka superbohaterek i superłotrzyc znanych z komiksów DC. Będą to m.in. Raven, Terra, Starfire, Vixen, Plastique i Killer Frost. Ponadto twórcy szykują dwa kolejne dodatki, mające wejść w skład przepustki sezonowej: Bizarro World Pack i Arrow Pack. Ten drugi pozwoli graczom wcielić się w Zieloną Strzałę, któremu głosu użyczy serialowy aktor Stephen Amell.

Fortnite

Studio Epic Games rozpoczęło zapraszanie graczy do zamkniętej alfy kooperacyjnej gry Fortnite. Pierwsza faza testów potrwa od 2 do 19 grudnia. Będzie ona miała na celu sprawdzenie działania podstawowych systemów gry. Losowanie uczestników jeszcze nie zostało zakończone, a więc fani wciąż mogą liczyć na radosnego maila od Epic Games – oczywiście pod warunkiem, że wcześniej zarejestrowali się na oficjalnej stronie produkcji. Jeśli nie, warto to zrobić teraz, by mieć szansę na „angaż” w roli alfa-testera Fortnite w przyszłości.

Chaos Reborn

Chaos Reborn – ufundowana na Kickstarterze, turowa gra strategiczna od współtwórcy serii XCOM, Juliana Gollopa – pojawi się w grywalnej wersji już za tydzień. Tytuł zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steamie 9 grudnia 2014 roku i pozostanie tam około 7 miesięcy – premierę finalnej wersji Gollop planuje na połowę 2015 roku. Już na starcie Chaos Reborn zaoferuje multiplayer dla 2-4 graczy. Na razie w grze zabraknie jednak bitew solowych oraz trybu RPG. Te pojawią się w kolejnych aktualizacjach. Póki co nie podano ceny, w jakiej tytuł będzie sprzedawany na Steamie.

Xbox Live

Wczoraj usługa Xbox Live ucierpiała w wyniku ataku hakerów. Problemów z działaniem doświadczyli gracze w wielu rejonach w Ameryce, Europie i Australii. Choć obecnie serwis zdaje się działać sprawnie, zdaje się, że to nie koniec kłopotów. Odpowiedzialna za atak DDoS grupa Lizard Squad zapowiada bowiem, że szykuje więcej niespodzianek na Gwiazdkę. Rzecz jasna nie ma co się martwić na zapas, gdyż groźby te wcale nie muszą zostać zrealizowane. Ale gdyby rzeczywiście tak miało się stać, to cóż… przynajmniej posiadacze Xboksa 360 i Xboksa One spędzą Świeta w gronie rodziny.

I Am Bread

Symulator kromki chleba I Am Bread zagości we wczesnym dostępie na Steamie jutro, tj. 3 grudnia. Na razie nie podano europejskiej ceny produkcji (amerykańska wynosi 9,99 dolarów), ale ekipa Bossa Studios zapowiada, że początkowo będzie ona niższa niż w dniu premiery finalnego wydania. Pełna wersja tej humorystycznej gry ma się ukazać w pierwszej połowie 2015 roku. Przy okazji twórcy wypuścili nowy gameplay, ukazujący emocjonujące przygody bohaterskiego pieczywa.

The Game Awards 2014

W najbliższy piątek, podczas gali The Game Awards 2014, zaprezentowane zostaną nowe fragmenty rozgrywki z gier Bloodborne i The Order: 1886. Informację tę podał Geoff Keighley, prezenter telewizji Spike, czyli to samo źródło, które w zeszłym tygodniu zdradziło plany Hideo Kojimy odnośnie zapowiedzi nowego Metal Gear Online.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Far Cry 4 Arcade Poker
 2. Resident Evil: Revelations 2
 3. War Thunder
 4. Satellite Reign
 5. Flyhunter Origins
 6. Cargo 3
 7. Chaos Reborn
 8. I Am Bread
 9. Persona Q: Shadow of the Labyrinth
 10. Obslashin'
 11. Peggle Blast
 12. MiniDayZ
 13. Reckless Racing 3
 14. Rayman Jungle Run
 15. Rayman Fiesta Run
 16. Angry Birds Seasons
 17. Final Horizon
 18. Tales from the Borderlands
 19. Mechanik Maszyn Rolniczych 2015
 20. Symulator Farmy 2015

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Fortnite Experience
 2. Cargo 3 gameplay
 3. Game of Thrones: A Telltale Games Series zwiastun na premierę
 4. Batman: Arkham Knight Ace Chemicals Infiltration - gameplay #2
 5. The Crew zwiastun na premierę (PL)
 6. MapleStory 2 trailer #2