Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Peggle Blast (iOS)

Peggle Blast

Kolejna odsłona słynnej serii gier logiczno-zręcznościowych, a zarazem pierwsza z cyklu wydana w modelu free-to-play. Podczas zabawy niszczymy kolorowe obiekty strzelając w nie kulkami i wykorzystując unikalne zdolności bohaterów, wśród których znajdziemy m.in.

Logiczne | elementy zręcznościowe

Okładka Peggle Blast (iOS)

data premiery gry:

18lis2014

iOS AND

Peggle Blast to kolejna odsłona jednej z najsłynniejszych serii gier casualowych, zapoczątkowanej przez zespół PopCap należący do firmy Electronic Arts. W produkcji wcielamy się w rozmaite zwierzęta strzelające bilami do kolorowych celów znajdujących się na planszy.

Rozgrywka nie odbiega zbytnio od tego, z czym mieliśmy do czynienia w oryginalnym Peggle. Oznacza to, że na niewielkiej planszy znajduje się szereg barwnych elementów, a naszym głównym zadaniem jest zniszczenie tych o pomarańczowym kolorze. Warto także zbijać inne, gdyż w ten sposób zdobywamy większą ilość punktów. Zadanie nie jest jednak łatwe, gdyż dysponujemy ograniczoną ilością kulek, którymi strzelamy z góry ekranu. Na szczęście nasi podopieczni (m.in. ośmiornica, jednorożec, chomik, ptak czy ślimak) posiadają różne moce ułatwiające nieco zadanie. By je aktywować trzeba trafić w odpowiednie pole. Oprócz tego, na dole planszy cały czas porusza się niewielki „koszyk”. Jeżeli nasz „pocisk” do niego wpadnie, to przechodzi do kolejki, dzięki czemu zyskujemy dodatkowy strzał.

Peggle Blast to pierwsza odsłona serii wydana w modelu free-to-play. Za pomocą mikropłatności możemy dokupywać bonusy i specjalne kulki, a także przyspieszać odnawianie się energii, pozwalającej na dalszą zabawę.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Peggle Blast

Wymagania wiekowe Peggle Blast

12+

Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (8-14 września)
Gry mobilne w natarciu! Tydzień z GramyNaWynos.pl (8-14 września)

wiadomość16 września 2014

Miniony tydzień przyniósł rynkowi mobilnemu m.in. premiery platformówki Goblin Sword, zręcznościówki Spider-Man Unlimited oraz gry logicznej Lith. Ponadto zapowiedziano sporo nowych projektów, w tym SimCity BuildIt i Peggle Blast.

Peggle Blast - nadchodzi nowa mobilna odsłona cyklu studia PopCap
Peggle Blast - nadchodzi nowa mobilna odsłona cyklu studia PopCap

wiadomość14 września 2014

Studio PopCap i firma Electronic Arts zapowiedziały Peggle Blast, czyli najnowszą mobilną odsłoną popularnego cyklu gier zręcznościowo-logicznych. Produkcja korzysta z modelu Free-2-Play i ukaże się jesienią na urządzenia z systemami iOS i Android.

iOS
AND