Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2012, 12:25

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Assassin's Creed III) 28/5/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Assassin's Creed III oraz Ghost Recon: Final Mission w wersji na PlayStation Vita, braku dalszego wsparcia dla gry Kingdoms of Amalur: Reckoning, a także nieobecności studia Bungie Software na targach E3.

Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy. Dzieło studia Her Interactive możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje 3,49 euro (ok. 15 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Bungie

Studio Bungie Software (twórcy serii Halo, która obecnie jest kontynuowana przez zespół 343 Industries) nie pojawi się oficjalnie na czerwcowych targach E3. Taka informacja pojawiła się na blogu dewelopera. Niektórzy jego przedstawiciele będą obecni na imprezie, ale tylko prywatnie, w związku z czym nie powinniśmy oczekiwać żadnych nowych zapowiedzi.

Assassin’s Creed III / Ghost Recon: Final Mission

Użytkownik forum NeoGAF o pseudonimie Kafel opublikował zrzuty ekranowe ofert sklepów internetowych Zavvi oraz Game UK. Można na nich zobaczyć gry Assassin’s Creed III oraz Ghost Recon: Final Mission w wersji na PlayStation Vita, które tej pory nie zostały oficjalnie potwierdzone. Oba wpisy zostały szybko usunięte. Firma Ubisoft już wcześniej zapowiadała debiut serii Assassin’s Creed na PlayStation Vita, ale nie wiadomo było, czy chodzi o trzecią odsłonę. Z kolei doniesienia na temat Ghost Recon: Final Mission pojawiają się po raz pierwszy. Być może więcej dowiemy się na czerwcowych targach E3.

Anarchy Reigns

Firma SEGA ogłosiła przesunięcie daty premiery gry akcji Anarchy Reigns, która w Europie miała zadebiutować 6 lipca. Ostatecznie do tego nie dojdzie, a zgodnie z planem (5 lipca) produkcja pojawi się jedynie w Japonii. Jak twierdzą przedstawiciele japońskiego koncernu, opóźnienie na Zachodzie jest posunięciem czysto strategicznym i wydawca obecnie wypatruje idealnego terminu na wypuszczenie gry w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ian Frazier z upadłego zespołu 38 Studios ogłosił za pośrednictwem oficjalnego forum, że gra Kingdoms of Amalur: Reckoning nie doczeka się kolejnych łatek poprawiających ewentualne błędy i balansujących rozgrywkę. Firma pracowała nad patchem dla pecetowej wersji (twórcy nie dostali swego czasu pozwolenia na zaktualizowanie konsolowych edycji), ale zakończenie działalności uniemożliwiło jego wydanie. Twórcy przepraszają za zaistniałą sytuację i dziękują za udzielone wsparcie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: