Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSVPCiOS3DSPS3
Okładka Urban Trial Freestyle (PSV)

Urban Trial Freestyle

Zręcznościowa gra „wyścigowa”, za którą odpowiada polskie studio Tate Interactive. Przenosimy się w niej do opuszczonych dzielnic miasta, aby zasiąść za sterami motorów i walczyć o jak najlepsze wyniki na 20 skomplikowanych trasach.

Zręcznościowe | motocyklowe | polskie

Okładka Urban Trial Freestyle (PSV)

data premiery gry:

20lut2013

PSV PS3

27cze2013

3DS

18wrz2013

PC

13cze2014

iOS
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Urban Trial Freestyle to zręcznościowa gra motoryzacyjna, w której gracz jeździ motorem po torach przeszkód. Produkcja, przypominająca słynną serię Trials, została stworzona przez polskie studio Tate Interactive, znane między innymi z gry Kangurek Kao.

Urban Trial Freestyle przenosimy się do pięciu opuszczonych dzielnic miasta, które przeobraziły się w prawdziwe tory przeszkód (w sumie jest ich dwadzieścia). Za sterami jednego z trzech motorów musimy przejechać przez nie jak najszybciej, improwizując i wykazując się nie lada zręcznością. Czas i punktacja za przejazdy są zestawiane w rankingach. Dzięki temu możemy nieustannie rywalizować ze znajomymi i wracać do zabawy, aby bić ich rekordy.

Urban Trial Freestyle składa się z trzech trybów zabawy: Stunt Mode, Time Attack oraz Challenge Mode. Pierwszy z nich to zestaw wyzwań kaskaderskich. W tym trybie możemy ściągnąć z sieci wyniki znajomych i spróbować pobić ich rekordy. Time Attack to popularne zmaganie z czasem, w którym ścigamy się także z „duchami” innych osób. Ostatnia forma zabawy to krótkie scenariusze wprowadzające nietypowe i często szalone zmiany do rozgrywki.

Twórcy Urban Trial Freestyle stworzyli zaawansowany model fizyczny oraz rozbudowany system nagradzania gracza. Punkty zdobywamy między innymi za ogólny występ oraz jego poszczególne elementy: długość skoków, precyzję sterowania, itd. Specjalną funkcją jest możliwość dzielenia się zdjęciami z najciekawszych momentów zabawy. W grze można też modyfikować wygląd i ustawienia motoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 4,9 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,2 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Gry podobne do Urban Trial Freestyle

Klasyfikacja PEGI Urban Trial Freestyle

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Urban Trial Freestyle

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 550 lub lepsza)
  • 1 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8
Wieści ze świata (Urban Trial Freestyle, Killer Instinct, Wii U) 3/9/13
Wieści ze świata (Urban Trial Freestyle, Killer Instinct, Wii U) 3/9/13

wiadomość3 września 2013

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery pecetowej wersji Urban Trial Freestyle, płynności animacji w grze Killer Instinct, a także ewentualnych rekompensatach dla graczy w związku z obniżką ceny konsoli Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

PSV
PS3
3DS
PC
iOS