Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2012, 11:50

autor: Sarge

Wieści ze świata (DUST 514, Hitman HD Collection) 5/7/12

Dziś piszemy m.in. o kolejnej fazie zamkniętych beta testów gry DUST 514, a także plotkach na temat zestawu Hitman HD Collection. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Earthworm Jim

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto zestaw Earthworm Jim Collection. Trzy odsłony popularnej serii platformówek możecie aktualnie nabyć 60% taniej. Pakiet kosztuje 7,99 euro (ok. 34 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

DUST 514

Rozpoczęła się druga faza zamkniętych beta testów gry DUST 514, która potwa do 8 lipca. Zaproszenia otrzymała niewielka grupa osób spośród tych, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli chcecie w przyszłości liczyć na dostęp do bety, powinniście jak najszybciej założyć własne konto. DUST 514 zadebiutuje jesienią bieżącego roku wyłącznie na PlayStation 3.

Wieści ze świata (DUST 514, Hitman HD Collection) 5/7/12 - ilustracja #1
Dust 514 to gra MMO powiązana z uniwersum EVE Online

Hitman HD Collection

W ofertach sklepów internetowych GAME oraz 16Games pojawił się produkt Hitman HD Collection. Według zamieszczonych informacji, w skład pakietu miałyby wejść podniesione do rozdzielczości HD trzy części przygód łysego zabójcy: Hitman 2: Silent Assassin, Hitman: Contracts oraz Hitman: Blood Money. Zestaw miałby trafić na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Obecność czwartej odsłony cyklu może jednak dziwić, jako że swego czasu pojawiła się ona już na konsoli firmy Microsoft. Do tej pory nie zapowiedziano oficjalnie takiego pakietu.

Steam

Gabe Newell z firmy Valve potwierdził w jednym z wywiadów, że usługa dystrybucji cyfrowej Steam w bliżej nieokreślonej przyszłości zaoferuje wsparcie dla systemu operacyjnego Linux. Wcześniej informacja była podawana przez innych pracowników Valve, więc dzisiejsze potwierdzenie to czysta formalność prosto od współzałożyciela i dyrektora firmy.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DUST 514

DUST 514