Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Roller Coaster Rampage (PC)

Roller Coaster Rampage PC

Zręcznościowy symulator dla miłośników kolejek górskich. Siadamy w wagoniku i ruszamy w szaloną przejażdżkę roller coasterem w wesołym miasteczku. Na bieżąco modyfikujemy kształt trasy i zdobywamy punkty za wcielenie w życie najbardziej ekstremalnych pomysłów.

Symulacje | casual | indie | budowa wesołego miasteczka

PC Windows
Okładka Roller Coaster Rampage (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

19czerwca2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Roller Coaster Rampage to tytuł pozwalający na stworzenie wymarzonej kolejki górskiej i przetestowanie jej. W przeciwieństwie do innych pozycji z tego gatunku, produkcja studia Pantera Entertainment pozwala na modyfikowanie układu trasy w trakcie jazdy. Dzięki zaimplementowaniu specjalnego silnika, gra generuje na bieżąco wymyślone przez użytkownika zakręty, pętle i inne atrakcje.

W ramach trybu kampanii na gracza czeka trzydzieści coraz trudniejszych zadań. Polegają one w znacznej mierze na zdobyciu określonej liczby punktów, przyznawanych za efektowne zaprojektowanie trasy przejazdu (np. ostre zakręty czy beczki). W niektórych z zadań pojawiają się urozmaicenia pokroju zawieszonych w powietrzu diamentów. Przejeżdżając przez nie kolejką otrzymujemy dodatkowe profity. Dla miłośników nieskrępowanej zabawy przygotowano także tryb Freeride pozwalający na tworzenie własnych roller coasterów bez żadnych ograniczeń.

Uzyskane wyniki możemy porównać z innymi graczami za pośrednictwem wbudowanego systemu osiągnięć oraz list rankingowych.

Oprawa wizualna gry Roller Coaster Rampage jest w pełni trójwymiarowa i charakteryzuje się stosunkowo niewielką szczegółowością. Dominuje wielobarwna kolorystyka popularna w wesołych miasteczkach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Roller Coaster Rampage

Wymagania wiekowe Roller Coaster Rampage

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Roller Coaster Rampage

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 2 GB RAM (2.5 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7