Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWW
Okładka Disney Animal Kingdom Explorers (WWW)

Disney Animal Kingdom Explorers WWW

Gra przeglądarkowa polegająca na odnajdywaniu ukrytych przedmiotów. Przemierzamy zróżnicowane lokacje w poszukiwaniu między innymi rzadkich gatunków zwierząt, które następnie umieszczamy w zarządzanym przez nas rezerwacie przyrody.

Logiczne | ukryte przedmioty | casual

WWW
Okładka Disney Animal Kingdom Explorers (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

1czerwca2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gra Disney Animal Kingdom Explorers to casualowa produkcja przygotowana na bazie popularności słynnego parku tematycznego położonego na Florydzie. Tytuł ten został stworzony z myślą o użytkownikach serwisu społecznościowego Facebook, a zatem dużą rolę w trakcie zabawy odgrywa interakcja z innymi graczami.

Trzon rozgrywki stanowią zadania typu hidden object, które polegają na odszukaniu na zagraconej planszy określonych obiektów. W zależności od czasu koniecznego do ukończenia wyzwania otrzymujemy dodatkową gotówkę i inne premie. Po rozwiązaniu łamigłówki przenosimy się z powrotem do rezerwatu przyrody.

W przerwie między kolejnymi etapami gracz zarządza nim umieszczając, w zamian za zarobione pieniądze, kolejne rzadkie okazy fauny i flory. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe punkty respektu, odblokowujące z czasem nowe lokacje z ukrytymi przedmiotami. Kolejnym sposobem na zdobywanie gotówki i punktów doświadczenia jest wykonywanie misji polegających na przykład na posadzeniu określonych roślin. Wszystkie te czynności wymagają zużycia energii, która z czasem odnawia się.

W ramach interakcji z innymi graczami możemy między innymi odwiedzać ich rezerwaty przyrody, za co dostajemy dodatkowe nagrody. Niektóre rzadkie gatunki zwierząt czy specjalne dekoracje również wymagają pomocy ze strony znajomych. O swoich postępach informujemy za pośrednictwem tablicy w serwisie Facebook.

Oprawa graficzna ukazanego w rzucie izometrycznym rezerwatu prezentuje się podobnie do innych społecznościowych produkcji pokroju FarmVille. Lepiej wypadają statyczne lokacje wypełnione ukrytymi przedmiotami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Disney Animal Kingdom Explorers

Wymagania wiekowe Disney Animal Kingdom Explorers

odpowiednia dla każdego wieku