Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2015, 12:29

autor: luckie

Wieści ze świata (Dota 2, Kingdom Hearts III, PlanetSide 2) 8/1/2015

Dziś piszemy m.in. o dacie mistrzostw w grze Dota 2, możliwym terminie premiery Kingdom Hearts III oraz beta-testach PlanetSide 2 w wersji na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w piątek, 9.1):

 1. SimCity 4 Deluxe Edition – obniżka 75% – 2,49 euro (ok. 11 zł), WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek, 9.1):

 1. Depth – obniżka 40% – 13,79 euro (ok. 60 zł), WWW
 2. The Incredible Adventures of Van Helsing II – obniżka 66% – 3,73 euro (ok. 16 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek 12.1) – obniżka cen 80 tytułów, WWW

Dota 2

Studio Valve przygotowuje się już do tegorocznych mistrzostw w Dota 2 - Wieści ze świata (Dota 2, Kingdom Hearts III, PlanetSide 2) 8/1/2015 - wiadomość - 2015-01-08
Studio Valve przygotowuje się już do tegorocznych mistrzostw w Dota 2

Tegoroczne międzynarodowe mistrzostwa w Dota 2 odbędą się w dniach 3-8 sierpnia w Seattle, stanie Waszyngton. W sześciodniowych zmaganiach weźmie udział 16 drużyn z całego świata (zaproszenia zostaną wysłane po 1 maja). Póki co to jedyne informacje na temat wydarzenia opublikowane przez studio Valve – dostępność biletów i nagrody zostaną ujawnione w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Trials Fusion

Na Steamie pojawiło się demo Trials Fusion – zręcznościowej gry o motocyklach. Wersja demonstracyjna zawiera cztery tory z kampanii solowej oraz dwie mapy szkoleniowe. Ponadto oferuje ona ograniczony dostęp do wbudowanego edytora poziomów.

Kingdom Hearts III

Całkiem możliwe, że Kingdom Hearts III ukaże się w tym roku. Informację taką podał Bill Farmer, aktor głosowy wcielający się w postać Goofy’ego. Twierdzi on, że prace nad dubbingiem gry zostały ukończone, co oznaczałoby, że znajduje się ona na bardzo zaawansowanym etapie produkcji. Dodał jednak, że dokładna data premiery nie jest jeszcze ustalona.

PlanetSide 2

Zamknięte beta-testy konsolowego wydania strzelaniny sieciowej PlanetSide 2 rozpoczną się 20 stycznia, jak podano na blogu PlayStation. Posiadacze PlayStation 4 mogą wyrazić chęć udziału w testach rejestrując się w tym miejscu. Warto to uczynić jak najszybciej, ponieważ decydująca jest kolejność zgłoszeń. Początkowo do zabawy zaproszonych zostanie kilka tysięcy graczy, a z czasem dołączą do nich następni.

Aliens: Colonial Marines, Aliens vs. Predator

Gry Aliens: Colonial Marines i Aliens vs. Predator powróciły do sklepu Steam, po tym, jak w zeszłym tygodniu z niewyjaśnionych przyczyn wycofano je ze sprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej studia Valve. Ani właściciele Steama, ani odpowiedzialna za wydanie obu tytułów firma SEGA nie skomentowała tej zagadkowej sytuacji.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Hitman GO
 2. Halo 5: Guardians
 3. Blackguards 2

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Need for Speed: No Limits trailer
 2. Call of Duty Online zwiastun aktorski
 3. Smite trailer #2
 4. Assassin's Creed: Unity - Dead Kings trailer
 5. Elegy for a Dead World trailer
 6. Congo Early Access tailer
 7. Rocket League zwiastun wersji PS4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.