Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2015, 12:56

autor: luckie

Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Tekken 7, Kinect for Windows v1) 2/1/2015

Dziś piszemy m.in. o pojawieniu się postaci Kung Lao w Mortal Kombat X, ujawnieniu nowego grywalnego wojownika w Tekken 7 oraz wycofaniu ze sprzedaży Kinect for Windows v1. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Encore Sale (powrót najpopularniejszych ofert świątecznej wyprzedaży), WWW

Mortal Kombat X

Fiński magazyn o grach Pelaaja, zdradził, że w Mortal Kombat X powróci znany z poprzednich części serii Kung Lao. Ponieważ akcja gry ma się rozgrywać 25 lat po zakończeniu „dziewiątki”, miotający kapeluszem wojownik będzie odpowiednio starszy. Ma on posiadać trzy odmienne wariacje (Tempest, Buzz Saw i Hat Trick) oferujące odmienny gameplay. Zdjęcia ze wspomnianego czasopisma wraz z angielskimi tłumaczeniami towarzyszących im opisów umieszczono w tym miejscu.

Kung Lao powróci jako starszy, ale nie mniej zabójczy wojownik (źródło: TestYourMight) - Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Tekken 7, Kinect for Windows v1) 2/1/2015 - wiadomość - 2015-01-02
Kung Lao powróci jako starszy, ale nie mniej zabójczy wojownik (źródło: TestYourMight)

Tekken 7

Kolejną ujawnioną grywalną postacią w grze Tekken 7 jest Shaheen, wojownik z Arabii Saudyjskiej. Informację tę, wraz ze szkicem koncepcyjnym bohatera, podał na Twitterze Katushiro Harada, dyrektor projektu. Nowa odsłona japońskiej serii bijatyk ma się ukazać w tym roku na automatach i innych platformach sprzętowych, w tym być może PC.

Shaheen będzie jednym z wojowników dostępnych w grze Tekken 7 - Wieści ze świata (Mortal Kombat X, Tekken 7, Kinect for Windows v1) 2/1/2015 - wiadomość - 2015-01-02
Shaheen będzie jednym z wojowników dostępnych w grze Tekken 7

Aliens: Colonial Marines, Aliens vs. Predator

Gry Aliens: Colonial Marines i Aliens vs. Predator zostały wycofane ze sprzedaży na Steamie. Dotychczasowi posiadacze tych produkcji na platformie dystrybucji cyfrowej studia Valve nadal mogą z nich korzystać, ale zniknęły one ze sklepu. Oba tytuły zostały wydane przez firmę SEGA. Serwis IGN spekuluje, że przyczyną może być wygaśnięcie licencji wydawcy na dystrybuowanie owych gier drogą cyfrową.

Kinect for Windows

Firma Microsoft zapowiedziała na 2015 rok stopniowe wycofanie ze sprzedaży pierwszej generacji kontrolera ruchowego Kinect dla Windows. Pecetowcom nie powinno jednak z tego powodu zbytnio doskwierać poczucie straty, jako że mogą oni zaopatrzyć się w nowszą i pod wieloma względami lepszą wersję 2.0, stworzoną na potrzeby konsoli Xbox One. W naszym kraju sensor Kinect v2 da się podpiąć do komputera osobistego za pomocą specjalnej przejściówki, kosztującej 199 zł.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Evolve
 2. Landmark
 3. Tropico 5: Waterborne
 4. Everybody's Gone to the Rapture

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Blitzkrieg 3 dziennik dewelopera
 2. Blitzkrieg 3 Word from the Front #5 - gameplay
 3. World of Tanks Tryb gry Zima
 4. Total War: Attila zarządzanie armią
 5. The Order: 1886 Silent Night
 6. Herald trailer
 7. Zheros trailer
 8. Etherium zwiastun rozgrywki
 9. RimWorld trailer

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry