Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lipca 2013, 14:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Shadowrun Returns, FIFA 14) 17/7/13

Dziś piszemy m.in. o dacie oficjalnego ujawnienia trybu multiplayer w Call of Duty: Ghosts, kluczach uprawniających do pobrania Shadowrun Returns, a także brazylijskich klubach trafiających do gry FIFA 14. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Xbox One

Jeden z reprezentantów firmy Microsoft potwierdził serwisowi Polygon, że Xbox One zaoferuje możliwość rozpoczęcia rozgrywki jeszcze w trakcie pobierania danej gry. Dotychczas wiadomo było tylko, że konkretny tytuł uruchomimy w trakcie instalowania wersji pudełkowej. Teraz stało się jasne, że podobna reguła będzie dotyczyć produkcji ściąganych drogą cyfrowej dystrybucji.

Shadowrun Returns

Studio Harebrained Schemes rozpoczęło wysyłanie wiadomości e-mail z kluczami uprawniającymi do ściągnięcia gry Shadowrun Returns wszystkim osobom, które wzięły udział w zbiórce pieniędzy na Kickstarterze i zapłaciły przynajmniej 15 dolarów. Deweloper zastrzega jednak, że produkt będzie można pobrać dopiero w dniu premiery, a więc 25 lipca. Twórcy wysyłają klucze wcześniej, aby upewnić się, że wszyscy otrzymają je na czas.

Call of Duty: Ghosts

Producent wykonawczy Mark Rubin ze studia Infinity Ward zasugerował na Twitterze, że w przyszłym miesiącu doczekamy się oficjalnego ujawnienia trybu multiplayer gry Call of Duty: Ghosts. Zapytany o bardziej dokładny termin stwierdził, że do prezentacji multiplayera dojdzie w połowie sierpnia.

Call of Duty: Ghosts - Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Shadowrun Returns, FIFA 14) 17/7/13 - wiadomość - 2013-07-17
Call of Duty: Ghosts

MAG / SOCOM

Firma Sony poinformowała za pośrednictwem Twittera, że z dniem 28 stycznia 2014 roku wyłączone zostaną serwery w grach MAG, SOCOM: Confrontation oraz SOCOM 4. Oznacza to, że od podanego terminu nie będzie można bawić się w trybie multiplayer wymienionych wyżej tytułów. To szczególnie bolesna informacja dla posiadaczy strzelaniny MAG, która jest nastawiona wyłącznie na rozgrywki sieciowe i nie oferuje jednoosobowej kampanii. Nie podano powodów wyłączenia serwerów, ale można się domyślać, że chodzi o bardzo małą liczbę aktywnych graczy.

FIFA 14

Firma Electronic Arts ogłosiła, że w grze FIFA 14 znajdziemy dziewiętnaście najlepszych klubów piłkarskich z Brazylii. Wszystkie pojawią się w nadchodzącej produkcji dzięki podpisanej umowie licencyjnej, co pozwoli na zawarcie prawdziwych piłkarzy, oryginalnych koszulek i herbów. Pełna lista brazylijskich klubów w FIFA 14 prezentuje się następująco: Atlético Mineiro, Atlético Paranaense, Botafogo, Coritiba, Criciúma, Cruzeiro, Flamengo, Fluminense, Goiás, Gremio, Internacional, Náutico, Palmeiras, Ponte Preta, Portuguesa, Santos, Sao Paulo, Vasco da Gama oraz Vitória.

Battlefield 4

Firma Electronic Arts szykuje na październikową premierę Battlefielda 4 zestaw gadżetów dla fanów nadchodzącej strzelaniny. Przygotowane zostaną specjalne klawiatury, myszki, headsety, pady do konsol, książeczki z grafikami koncepcyjnymi, czy dedykowane poradniki. Wszystko to sygnowane logiem i grafiką Battlefield 4. Cena poszczególnych gadżetów nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo również, czy wszystkie trafią do Polski.

Wybrane gadżety dla fanów gry Battlefield 4 - Wieści ze świata (Call of Duty: Ghosts, Shadowrun Returns, FIFA 14) 17/7/13 - wiadomość - 2013-07-17
Wybrane gadżety dla fanów gry Battlefield 4

Star Wars: The Old Republic

Studio BioWare ujawniło szczegóły dotyczące nadchodzącej aktualizacji 2.4 do gry Star Wars: The Old Republic. Wciąż czekamy na premierę łatki 2.3, która odbędzie się 6 sierpnia, ale celujący w 1 października patch 2.4 ma być jeszcze bardziej obszerny. Dostaniemy m.in. dwie dodatkowe operacje (Dread Fortress, Dread Palace), nowe areny 4 vs 4 oraz uzbrojenie do trybów PvP i PvE. Więcej szczegółów na temat nadchodzących aktualizacji znajdziecie na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: