Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2010, 13:25

autor: Jiker

Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe aktualizacje DirectX, Facebokoowy Madden NFL, Osiągnięcia w Alan Wake i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe aktualizacje DirectX, Facebookowe Madden NFL, Osiągnięcia w Alan Wake i inne. Zapraszamy do lektury.

DarkFall Online

Produkcja MMO o tytule DarkFall Online (premiera w lutym 2009 roku) stała się bardziej przyjazna dla początkujących graczy. Stało się to dzięki wprowadzeniu przez studio Adventurine kilka udoskonaleń, dzięki którym pierwsze dni spędzone w świecie fantasy będą dla nowych użytkowników nieco mniej stresujące. Szczegółowy opis zmian znajdziecie na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego DarkFall Online.

Arsenal of Democracy

Grupa BL-Logic, złożona z twórców najlepszych niezależnych modyfikacji do gier z serii Hearts of Iron, poinformowała, że ukończyła produkcję swojej pierwszej strategii o tytule Arsenal of Democracy, osadzonej w okresie II wojny światowej. Gra trafi do sprzedaży 23 lutego i będzie dostępna za pośrednictwem największych serwisów dystrybucji cyfrowej (Direct2Drive, GamersGate, Steam) w cenie 19,99 dolarów. Na YouTubie znajdziecie nowy zwiastun AoD.

DirectX

Microsoft udostępnił nowe aktualizacje bibliotek DirectX 9, 10 i 11. Bezpośrednie link do pobrania odpowiednich plików znajdziecie na łamach oficjalnego serwisu internetowego koncernu.

EA Sports

Peter Moore z EA Sports oświadczył w wywiadzie dla telewizji Bloomberg, że firma udostępni już niedługo specjalną wersję gry Madden NFL w wersji dla portalu społecznościowego Facebook. Producentem pozycji będzie najprawdopodobniej firma Playfish, nabyta w ubiegłym roku przez EA za 300 milionów dolarów (znana wielu użytkownikom portalu, choć nie tylko).

Brave Arms

Kolejną produkcją, która już niebawem trafi do oferty Facebooka będzie „pierwsza społeczna strzelanina” o tytule Brave Arms. Dzieło firmy 3G Studios będzie pierwszoosobową grą akcji, oferującą zmagania w trybie wieloosobowym. Niebawem rozpoczną się oficjalne beta-testy, do których możecie już zgłaszać swoją kandydaturę.

M.U.D. TV

25 lutego będzie miała miejsce niemiecka premiera pecetowej gry M.U.D. TV, informuje koncern Kalypso Media. W M.U.D. TV naszym głównym celem będzie doprowadzenie własnej stacji telewizyjnej na szczyty słupków oglądalności. W rękach gracza, pełniącego rolę dyrektora programowego, spoczywać ma cała gama obowiązków związanych z prowadzeniem telewizji.

Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10 - ilustracja #1

Alan Wake

Serwis internetowy magazynu GamePro opublikował listę pierwszych dziesięciu Osiągnięć, które będziemy mogli zdobyć w thrillerze Alan Wake, autorstwa studia Remedy Entertainment. Produkcja zadebiutuje w wersji na Xboksa 360 wiosną bieżącego roku.

Tomb Raider

1 marca rozpocznie się sprzedaż specjalnych albumów z grafikami, dokumentującymi proces produkcji wszystkich dotychczasowych odsłon cyklu Tomb Raider (udostępnionych zostanie tylko 2000 egzemplarzy wydawnictwa). Dwie książki można aktualnie zamawiać przedpremierowo, za równowartość 110 dolarów.

Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Battlefield: Bad Company 2 - Mirosław Baka

Recenzja Dante's Inferno video recenzja

Przegląd Tygodnia - grający luty video magazyn

Kinówka - wilkołaki i wampiry video magazyn

Arsenal of Democracy

Aliens vs Predator

Dante's Inferno

Just Cause 2

SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3

Natural Selection 2

gry