Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 8 lutego 2010, 13:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Mamy dla Was konkurs oraz 1000 kluczy do bety Battlefield: Bad Company 2

Już dzisiaj, o godzinie 17.00 każdy z naszych czytelników posiadających konto w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail, będzie mógł otrzymać klucz do bety nowego Battlefielda, która potrwa do 25 lutego bieżącego roku.

Już dzisiaj, o godzinie 17.00 każdy z naszych czytelników posiadających konto w serwisie gry-online.pl z potwierdzonym adresem e-mail, będzie mógł otrzymać klucz do bety nowego Battlefielda, która potrwa do 25 lutego bieżącego roku. Skąd wziąć klucz? Skąd pobrać klienta? Wszystkie informacje znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie:

Konkurs

Dla wszystkich grających w betę przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 10 egzemplarzy gry Battlefield: Bad Company 2 na PC ufundowanych przez Electronic Arts Polska.

1. W konkursie brać udział mogą wszyscy Użytkownicy zarejestrowani w Serwisie.

2. Konkurs trwa do 25 lutego 2010 roku do godziny 12:00.

3. Nagrodami w konkursie jest 10 egzemplarzy gry Battlefield: Bad Company 2 na PC, wysłanych po premierze gry na koszt Organizatora. Nagrodę otrzyma 10 autorów najciekawszych opinii na temat bety Bad Company 2.

4. Aby uzyskać szansę na zdobycie nagrody należy napisać przynajmniej jedną opinię (w formie komentarza pod tą wiadomością) na zaproponowany przez moderatora dyskusji temat. Nie trzeba koniecznie odpowiadać na każde pytanie, premiowane będą konkretne i wyróżniające się wypowiedzi. Dopuszczalne jest umieszczanie w postach obrazków, jeżeli mają związek z treścią.

5. Tylko moderator dyskusji może zaproponować nowy temat. Każda zmiana będzie widoczna zarówno w pierwszym poście oraz odpowiednim miejscu dyskusji.

6. Autorzy najciekawszych wypowiedzi (wybrani przez redakcyjne jury) otrzymają nagrodę przewidzianą w punkcie 3 regulaminu.