Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka M.U.D. TV (PC)

M.U.D. TV PC

Mad Ugly Dirty Television to gra nawiązująca do MAD TV - produkcji wydanej w 1991 roku przez firmę RainbowArts. Naszym zadaniem jest prowadzenie stacji telewizyjnej.

Strategiczne | ekonomiczne

PC Windows
Okładka M.U.D. TV (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25lutego2010

W M.U.D. TV naszym głównym celem jest doprowadzenie własnej stacji telewizyjnej na szczyty słupków oglądalności. W rękach gracza, pełniącego rolę dyrektora programowego, spoczywa cała gama obowiązków związanych z prowadzeniem telewizji. W trakcie zabawy z M.U.D. TV musimy między innymi zatrudniać personel biurowy, podpisywać kontrakty z aktorami, scenarzystami, reżyserami i producentami, a także tworzyć oryginalną ramówkę oraz produkować filmy i seriale przyciągające przed ekrany telewizorów miliony fanów.

Tworząc własne imperium medialne należy jednak pamiętać o śledzącej każdy nasz ruch konkurencji. Właściciele innych stacji telewizyjnych starają się nie tylko podpisać kontrakty z pracującymi dla nas aktorami czy scenarzystami, ale również podejmują próby sabotowania naszych działań w walce o podział medialnego rynku.

Gra oferuje również tryb rozgrywki wieloosobowej, gdzie przeciwnikami tworzącymi konkurencyjne stacje telewizyjne są żywi ludzie. Zaimplementowano także tryb kooperacji, w którym dwóch graczy dzieli się obowiązkami spoczywającymi na dyrektorze programowym raczkującej telewizji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena gry 5.5 / 10 na podstawie 31 ocen czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 7.1 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI M.U.D. TV

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe M.U.D. TV

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium 4 1.6 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB, 2 GB HDD, Windows XP/Vista

Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10
Wieści ze świata (Alan Wake, Tomb Raider, DarkFall Online) 8/02/10

wiadomość8 lutego 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe aktualizacje DirectX, Facebokoowy Madden NFL, Osiągnięcia w Alan Wake i inne. Zapraszamy do lektury.

Kalypso Media zapowiada M.U.D TV
Kalypso Media zapowiada M.U.D TV

wiadomość20 sierpnia 2009

Kalypso Media w lutym przyszłego roku wyda M.U.D. TV, grę która pozwoli nam pokierować działalnością stacji telewizyjnej. W sieci dostępne są już pierwsze obrazki prezentujące tę produkcję oraz trailer.