Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2009, 10:15

autor: Maciej "Maciej Śliwiński" Śliwiński

Kalypso Media zapowiada M.U.D TV

Kalypso Media w lutym przyszłego roku wyda M.U.D. TV, grę która pozwoli nam pokierować działalnością stacji telewizyjnej. W sieci dostępne są już pierwsze obrazki prezentujące tę produkcję oraz trailer.

Kalypso Media w lutym przyszłego roku wyda M.U.D. TV, grę, która pozwoli nam pokierować działalnością stacji telewizyjnej. W sieci dostępne są już pierwsze obrazki prezentujące tę produkcję oraz trailer.

Kalypso Media zapowiada M.U.D TV - ilustracja #1

Mad Ugly Dirty Television, bo tak brzmi rozwinięcie tytułu tego projektu, zabierze graczy w podróż do świata wielkich korporacji medialnych. Wcielimy się w dyrektora programowego rozpoczynającej swoją działalność stacji TV i podejmując ekonomiczną walkę z konkurencją, wprowadzimy ją na czołowe miejsca sondaży oglądalności. Do naszych obowiązków będzie należało między innymi prowadzenie biura, zatrudnianie pracowników, aktorów, scenarzystów i producentów filmowych, tworzenie własnych programów oraz podejmowanie decyzji o zakupie licencji na inne.

Nasze działania na medialnym rynku bacznie będzie obserwowała konkurencja. Inne stacje telewizyjne nie tylko postarają się o lepszą ofertę programową, ale w niektórych przypadkach dokonają sabotażu naszych działań na medialnym rynku. Gra ma również oferować rozgrywkę wieloosobową, w której razem z przyjacielem poprowadzimy naszą stację w trybie kooperacji, lub będziemy rywalizować o wpływy z żywymi przeciwnikami. Film zapowiadający M.U.D TV możecie zobaczyć w tym miejscu.

Projekt Kalypso Media jest wyraźnym nawiązaniem do jednej z bardzo popularnych gier z początku lat 90. W 1991 roku firma Rainbow Arts wydała MAD TV, w której wcielaliśmy się w producenta stacji telewizyjnej i rozwijaliśmy ofertę programową naszej stacji.

Kalypso Media zapowiada M.U.D TV - ilustracja #2

Kalypso Media zapowiada M.U.D TV - ilustracja #3