Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2011, 16:10

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

W World of Tanks założono już prawie trzy miliony kont

Wargaming.net, producent i wydawca World of Tanks, poinformował w informacji prasowej, że ilość kont założonych na rosyjskim serwerze przekroczyła dwa miliony. Liczba zarejestrowanych w Europie i Ameryce Północnej zbliża się do miliona.

Wargaming.net, producent i wydawca World of Tanks, poinformował w informacji prasowej, że ilość kont założonych na rosyjskim serwerze przekroczyła dwa miliony. Liczba zarejestrowanych w Europie i Ameryce Północnej zbliża się do miliona. Sami twórcy są zaskoczeni takim zainteresowaniem - w początkowych założeniach liczyli na maksymalnie 600 tysięcy graczy.

W World of Tanks założono już prawie trzy miliony kont - ilustracja #1

World of Tanks to mieszanka gatunków. Za fundament posłużyła symulacja, dzięki której możemy poczuć się jak prawdziwy dowódca czołgu. W trakcie zabawy przyjdzie nam rozwijać i usprawniać naszego „pancernego potwora" niczym postać w produkcjach roleplaying. Wszystko to przyprawione zostało elementami akcji oraz strategii.

Otwarta beta World of Tanks wystartowała w styczniu tego roku, szybko podbijając serca graczy na całym świecie. Na europejskich serwerach królowali Polacy, zdobywając laury w turniejach. "Właściwa" premiera miała miejsce dwunastego kwietnia. O tym jak wygląda finalna wersja gry przeczytać możemy w recenzji zamieszczonej w naszym serwisie.