Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2011, 08:42

autor: Sarge

Wystartowała otwarta beta World of Tanks

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, gra World of Tanks przeszła z etapu zamkniętej do otwartej bety. Oznacza to, że teraz tego ciekawego MMO może przetestować każdy zainteresowany.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, gra World of Tanks przeszła z etapu zamkniętej do otwartej bety. Oznacza to, że teraz tego ciekawego MMO może przetestować każdy zainteresowany.

Chcąc wziąć udział w testach wystarczy wejść na oficjalną stronę World of Tanks i zarejestrować się na europejskim serwerze. Następnie pozostaje już tylko ściągnąć klienta umożliwiającego rozgrywkę i niedługo potem cieszyć się próbną wersją omawianego tytułu na swoim komputerze.

Beta pozwala sprawdzić większość opcji, jakie znajdą się w pełnej wersji. Oczywiście do czasu jej wydania autorzy poprawią jeszcze pewne błędy i dodadzą nieco zawartości, ale całość powinna dawać orientacyjny obraz tego, co czeka Was pod koniec marca. Wtedy właśnie produkt ma zostać ostatecznie ukończony.

Powyżej możecie oglądać zwiastun udostępniony z okazji startu otwartych beta testów. Zachęca on do wzięcia udziału w zabawie, w której możecie pokierować jednym z ponad 150 rodzajów czołgów z różnych okresów historycznych. Stajecie do walki z innymi graczami w szeregu emocjonujących bitew, cały czas dbając o rozbudowę swoich maszyn i dodawanie przydatnych ulepszeń.

World of Tanks już w czasie trwania zamkniętej bety zdobył sobie bardzo dużą popularność. Ilość założonych kont na początku stycznia przekroczyła milion sztuk, a co najmniej połowa z nich regularnie powracała do walki. Można się tylko domyślać, że udostępnienie wersji testowej znacznie powiększy te statystyki, co wróży spory sukces pełnej wersji, w której rozgrywka będzie darmowa, choć nie zabraknie licznych mikropłatności.