Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2015, 19:17

autor: Ender

Vampyr – RPG twórców Remember Me zostanie ujawnione na targach E3

Firma Focus Home Interactive ujawniła listę wydawanych przez nią tytułów, które pojawią się na targach E3. Wśród przedstawionych gier wymieniony został także Vampyr, czyli RPG akcji twórców z francuskiego studia Dontnod Entertainment, które znane jest dzięki grom Remember Me oraz Life is Strange. Pojawi się też Space Hulk: Deathwing.

Widoczny powyżej fragment grafiki promocyjnej gry to na razie jedyny materiał z Vampyra, który ujrzał światło dzienne  - Vampyr – nowe RPG twórców Remember Me zadebiutuje na targach E3 - wiadomość - 2015-05-29
Widoczny powyżej fragment grafiki promocyjnej gry to na razie jedyny materiał z Vampyra, który ujrzał światło dzienne

Francuska firma wydawnicza Focus Home Interactive przedstawiła pełną listę produkcji, które pokaże podczas targów E3, w dniach 16-18 czerwca. Wśród wymienionych tytułów znalazł się także Vampyr, tworzony przez deweloperów ze studia DONTNOD Entertainment, które dało się poznać światu dzięki grom Remember Me oraz Life is Strange. O tym nowym RPG akcji pisaliśmy już pod koniec stycznia, poznaliśmy wówczas pierwsze szczegóły dotyczące jego fabuły oraz rozgrywki. Według Francuzów, w Los Angeles zobaczymy debiutancki zwiastun produkcji.

Poza Vampyrem wydawca przedstawi także szereg innych gier. Największą z nich będzie z pewnością rozszerzona wersja Divinity: Original Sin, o której dowiedzieliśmy się w połowie maja. Twórcy zaprezntują nowe opcje, a także konsolowe porty produkcji. Wydawca pokaże także aż cztery gry oparte na licencjach Warhammera oraz Warhammera 40,000. Pierwszą z nich jest taktyczny RPG Mordheim: City of the Damned, który pojawi się na konsolach oraz PC i przeniesie nas do mrocznego miasta Mordheim. Gracze przekonają się też jak w akcji prezentuje się się druga część cyklu Blood Bowl, która symuluje rozgrywki amerykańskiego futbolu w wydaniu fantasy. Z licencji uniwersum Games Workshop korzystają również Space Hulk Deathwing oraz Battlefleet Gothic: Armada, a więc pierwszoosobowy shooter science-fiction oraz strategia pozwalająca wcielić się w przywódcę floty statków kosmicznych.

Na stoisku Focus Home Interactive również nowe materiały z gry The Technomancer, a więc cyberpunkowego RPG-a, którego akcja została osadzona na Marsie (więc o tytule w naszej zapowiedzi), a także ze strategii Act of Aggression, będącej duchowym spadkobiercą gry Act of War. Nie zabraknie również prezentacji najnowszej odsłony serii Farming Simulator.

  1. Oficjalna strona firmy Focus Home Interactive
  2. Oficjalna strona studia DONTNOD Entertainment
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.