Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 czerwca 2011, 12:52

autor: Adrian Werner

Twórcy Blacklight: Tango Down pracują nad adaptacją komiksu Hunter-Killer

Znany z gier takich jak Blacklight: Tango Down zespół Zombie Studios ujawnił swój kolejny projekt. Okazała się nim adaptacja komiksowej serii Hunter-Killer.

Znany z gier takich jak Blacklight: Tango Down zespół Zombie Studios ujawnił swój kolejny projekt. Okazała się nim adaptacja komiksowej serii Hunter-Killer.

Twórcy Blacklight: Tango Down pracują nad adaptacją komiksu Hunter-Killer - ilustracja #1

Na razie nie wypuszczono zbyt wielu informacji na temat samej gry. Wiemy, że tworzona jest z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360 i sprzedawana będzie w dystrybucji elektronicznej. Natomiast mechanika zabawy ma kłaść duży nacisk na współpracę pomiędzy postaciami. Przypomnijmy, że Zombie Studios pracuje również nad strzelanką współpracującą z Kinectem. Ponadto w produkcji znajduje się kontynuacja Blacklight: Tango Down, która skorzysta z coraz popularniejszego obecnie modelu darmowego uzupełnionego nieobowiązkowymi mikropłatnościami.

Hunter-Killer to komiksowa seria wydawana przez firmę Top Cow Productions od 2005 roku. Fabuła koncentruje się skutkach eksperymentów przeprowadzanych przez Stany Zjednoczone w trakcie Zimnej Wojny. Zespół naukowców opracował wtedy metodę obdarzania ludzi nadnaturalnymi mocami. Przemienione w ten sposób osoby nazywa się Ultra Sapiens. Po pewnym czasie część z nich zbuntowała się przeciwko rozkazom własnych stwórców i rozpoczęła działalność na własną rękę. Natomiast reszta nadludzi postanowiła wciąż pracować dla rządu i pomóc w schwytaniu buntowników.