Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Hunter-Killer (X360)

Hunter-Killer

Gra akcji oparta na komiksowej serii pod tym samym tytułem. Wcielamy się w obdarzonych nadludzkimi mocami agentów polujących na dysponujących podobnymi zdolnościami dezerterów.

Akcji

Okładka Hunter-Killer (X360)

data premiery gry:

17sty2011

PC PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hunter-Killer to zręcznościówka wyprodukowana przez zespół Zombie Studios. Ekipa ta znana jest z takich produkcji jak m.in. Blacklight: Tango Down, Shadow Ops: Red Mercury oraz serii Spec Ops.

Grę oparto na licencji komiksowego cyklu Hunter-Killer ukazującego się nakładem wydawnictwa Top Cow Productions od 2005 roku. Fabuła koncentruje się skutkach eksperymentów przeprowadzanych przez Stany Zjednoczone w trakcie Zimnej Wojny. Zespół naukowców opracował wtedy metodę obdarzania ludzi nadnaturalnymi mocami. Przemienione w ten sposób osoby nazywa się Ultra Sapiens. Po pewnym czasie część z nich zbuntowała się przeciwko rozkazom własnych stwórców i rozpoczęła działalność na własną rękę. Natomiast reszta nadludzi postanowiła wciąż pracować dla rządu i pomóc w schwytaniu buntowników.

W grze wcielamy się w bohatera obdarzonego nadludzkimi mocami. Zabawa polega głównie na walce z hordami wrogów. Duży nacisk położono na aspekt kooperacyjny, pozwalający kilku graczom połączyć siły i wspólnie zmierzyć się z armiami nieprzyjaciół.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Hunter-Killer

odpowiednia dla każdego wieku

Twórcy Blacklight: Tango Down pracują nad adaptacją komiksu Hunter-Killer

wiadomość1 czerwca 2011

Znany z gier takich jak Blacklight: Tango Down zespół Zombie Studios ujawnił swój kolejny projekt. Okazała się nim adaptacja komiksowej serii Hunter-Killer.

PC
PS3
X360