Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2007, 15:53

autor: Vercetti

Trzeci zwiastun GTA IV w przyszły czwartek, okładka już dziś

W razie, gdyby ktoś nie pamiętał o tak błahym wydarzeniu, jak przyszłoroczna premiera czwartego GTA, studio Rockstar Games postanowiło przypomnieć światu, że rzeczywiście pracuje nad next-genową grą akcji Grand Theft Auto IV. Co więcej, tytuł ten jest już w na tyle zaawansowanym stadium rozwoju, że wkrótce dane nam będzie zobaczyć kolejny jego zwiastun.

W razie, gdyby ktoś nie pamiętał o tak błahym wydarzeniu, jak przyszłoroczna premiera czwartego GTA, studio Rockstar Games postanowiło przypomnieć światu, że rzeczywiście pracuje nad next-genową grą akcji Grand Theft Auto IV. Tytuł ten jest już w na tyle zaawansowanym stadium rozwoju, że wkrótce dane nam będzie zobaczyć kolejny jego zwiastun.

Trailer o sugestywnej nazwie „Move up, ladies” trafi do sieci w przyszły czwartek, punktualnie o 21:00 czasu polskiego - w sam raz na mikołajkowy prezent. Dla zaostrzenia apetytów odbiorców przed premierą filmiku, zespół producentów ujawnił nawet wygląd okładki swego dzieła. Cover prezentuje się następująco:

Trzeci zwiastun GTA IV w przyszły czwartek, okładka już dziś - ilustracja #1

Dociekliwi mogą obejrzeć sposób, w jaki powstał powyższy obrazek, wchodząc na oficjalną stronę gry, gdzie zamieszczono ostatnio kilkudziesięciosekundowy dokument, przedstawiający prace nad projektem. Po więcej informacji na temat najnowszej odsłony serii Grand Theft Auto zapraszamy do naszej encyklopedii, przypominając jednocześnie, że premiera produktu planowana jest na wiosnę 2008.