Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 listopada 2007

Professional Bull Riders - znamy kolejne szczegóły

Vercetti, 3 listopada 2007, 20:34

Tuż przed wakacjami grupa Crave Entertainment podała do wiadomości, że pracuje nad nową grą zręcznościową, traktującą o popularnym w USA ujeżdżaniu byków. Dzisiaj firma opublikowała kolejne szczegóły na temat przygotowywanego przez siebie projektu, ujawniając jednocześnie jego tytuł: Professional Bull Riders.

Ludo ergo sum - Rozstrzygnięcie konkursu jubileuszowego
Ludo ergo sum - Rozstrzygnięcie konkursu jubileuszowego

Louvette, 3 listopada 2007, 20:00

Dziś zgodnie z zapowiedzią rozstrzygnięcie ogłoszonego przed dwoma tygodniami konkursu na felieton o tematyce związanej z szeroko pojętą kulturą grania. Zapraszam do lektury pierwszego z wyróżnionych tekstów.

Bohaterki gier komputerowych w rozbieranej sesji Playboya
Bohaterki gier komputerowych w rozbieranej sesji Playboya

Vercetti, 3 listopada 2007, 19:30

Słynący z zamieszczania zdjęć roznegliżowanych kobiet miesięcznik Playboy po raz kolejny udowodnił, że świat elektronicznej rozrywki nie jest mu obcy. W najnowszym, grudniowym wydaniu popularnego magazynu dla panów pojawiły się nader obszerne ilustracje, przedstawiające sylwetki sześciu bohaterek już wydanych bądź mających się dopiero pojawić gier wideo.

Najpopularniejsze gry na Xbox LIVE (28 października - 3 listopada)

Metatron, 3 listopada 2007, 18:59

Larry Hryb z Microsoftu, który jako Major Nelson informuje graczy o tym, co ciekawego dzieje się na Xbox LIVE, ponownie na swoim blogu zamieścił ranking najpopularniejszych gier wśród użytkowników X360. Dotyczy on ostatniego tygodnia, a dane do jego sporządzenia zebrane zostały dzięki statystykom wykorzystania XBL.

Undertow od 21 listopada w ofercie Xbox LIVE Arcade
Undertow od 21 listopada w ofercie Xbox LIVE Arcade

Metatron, 3 listopada 2007, 18:44

Undertow to jedna z ciekawiej zapowiadających się produkcji przygotowywanych z myślą o Xbox LIVE Arcade. Ta podwodna strzelanina, opracowywana przez studio Chair Entertainment, w którego skład wchodzi sporo osób odpowiedzialnych między innymi za Advent Rising, dzięki rozbudowanemu trybowi multiplayer i wykorzystaniu silnika Unreal Engine 3 ma spore szanse spodobać się graczom.

Gra BlackSite: Area 51 w wersji na PC i X360 w złocie
Gra BlackSite: Area 51 w wersji na PC i X360 w złocie

Metatron, 3 listopada 2007, 15:14

Wykorzystująca silnik Unreal Engine 3 strzelanina BlackSite: Area 51 osiągnęła status złoty. Oznacza to, że prace nad nią zostały ukończone i od trafienia na sklepowe półki dzieli ją wizyta w tłoczni. Jak poinformowała firma Midway, wydawca gry, dotyczy to jedynie wersji na PC i X360, które na amerykański rynek trafią 12 listopada.

Startuje nowa strona internetowa gry Drakensang: The Dark Eye
Startuje nowa strona internetowa gry Drakensang: The Dark Eye

Metatron, 3 listopada 2007, 13:05

Firma DTP entertainment poinformowała wczoraj o tym, że uruchomiono nową stronę poświęconą Drakensang: The Dark Eye, przygotowywanej przez berlińskie studio Radon Labs gry osadzonej w świecie fantasy znanym z najpopularniejszego niemieckiego systemu RPG.