Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 listopada 2007

Najlepiej sprzedające się gry w Japonii (22 – 28 października)

Misiek, 1 listopada 2007, 17:50

Agencja Media Create opublikowała najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Kraju Kwitnącej Wiśni. W omawianym tygodniu debiutował na tamtejszym rynku God of War II na PlayStation 2. Myślicie, że znalazł się na szczycie? Nic bardziej mylnego.

Kane & Lynch: Dead Men w złocie
Kane & Lynch: Dead Men w złocie

Metatron, 1 listopada 2007, 15:05

Kane & Lynch: Dead Men to przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby strzelanina opracowywana przez studio IO Interactive, twórców Hitmana. Jej premiera pierwotnie planowana była na 20 listopada, jednak, jak poinformowała firma Eidos, prace nad grą zostały ukończone i do sprzedaży trafi o tydzień wcześniej. Dotyczy to jednak amerykańskiej wersji.

16 listopada dniem europejskiej premiery pecetowej wersji Viva Pinata

Jiker, 1 listopada 2007, 14:58

Mija właśnie pierwszy dzień obecności na światowym rynku drugiej gry z cyklu Viva Pinata. Pierwsza, ciepło przyjęta przez media i część z właścicieli Xboksa 360, ukaże się natomiast już niedługo w wersji na komputery osobiste. Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że Amerykanie zagrają w nią 6 listopada. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Europejczycy otrzymają taką możliwość zaledwie dziesięć dni później.

Sequel gry Uncharted: Drake’s Fortune w planach
Sequel gry Uncharted: Drake’s Fortune w planach

Metatron, 1 listopada 2007, 14:50

Gra Uncharted: Drake’s Fortune to jeden z potencjalnych hitów Sony na konsolę PS3. Opracowywana przez Naughty Dog produkcja nawiązująca do filmów o przygodach Indiany Jonesa i gier z Larą Croft w roli głównej odznacza się wysokiej jakości animacją i grafiką. Za tydzień, jak już informowaliśmy, będziemy mogli sprawdzić ją w akcji dzięki demo, które pojawi się w ofercie PlayStation Store.

Haze dopiero w grudniu?
Haze dopiero w grudniu?

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 14:46

Oficjalnej daty premiery gry Haze nikt do tej pory nie ujawnił, ale od dłuższego czasu byliśmy przekonani, że nowa strzelanina firmy Free Radical Design zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku. Termin ten nie jest jednak taki pewny, o czym próbuje przekonać nas internetowa witryna sklepu GameStop.

Larry Hryb zapowiada banowanie kolejnych nieuczciwych posiadaczy konsoli Xbox 360

Jiker, 1 listopada 2007, 13:54

Banowanie kont nieuczciwych użytkowników konsoli Xbox 360 i gry Halo 3 nie jest jedyną akcją firmy Microsoft, mającą na celu ukaranie osób pozyskujących różnego rodzaju dobra za pomocą oszustw. Podobny los może spotkać także tych graczy, którzy zwiększają swój Gamerscore udostępniając dane swego konta innym.

Już dziś zagramy w demo Empire Earth III
Już dziś zagramy w demo Empire Earth III

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 11:27

Chciałbyś przetestować trzecią odsłonę cyklu Empire Earth przed premierą, która została zaplanowana na najbliższy wtorek? Nie ma problemu. Firma Sierra Entertainment opublikuje w Internecie wersję demonstracyjną tej gry i to już dziś!

Darmowy weekend Xbox Live elementem imprezy Xtival '07

Jiker, 1 listopada 2007, 11:13

Koncern Microsoft podzielił się z nami informacjami poświęconymi kolejnej „sieciowej” imprezie, która pociągnie za sobą otwarcie zasobów usługi Xbox Live dla wszystkich zainteresowanych właścicieli Xbox 360. Xtival ’07 zostanie zorganizowana w dniach 23-26 listopada.

Lewis Hamilton gwiazdą nowej gry koncernu Electronic Arts?
Lewis Hamilton gwiazdą nowej gry koncernu Electronic Arts?

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 09:35

Pięć milionów funtów będzie kosztować koncern Electronic Arts współpraca z gwiazdą Formuły 1, Lewisem Hamiltonem. Tyle pieniędzy – zdaniem brytyjskiego brukowca The Sun – wart jest kontrakt, jaki gigant elektronicznej rozrywki zawarł z dwudziestodwuletnim kierowcą.

Gra SimCity: Społeczności w
Gra SimCity: Społeczności w "złocie"

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 08:44

Pierwszy dzień listopada rozpoczynamy od wiadomości, która powinna ucieszyć wszystkich fanów gier z serii SimCity. Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że najnowsza odsłona tego cyklu weszła w „złotą” fazę produkcji. Oznacza to że płyta z programem została wysłana do tłoczni, co jest ostatnim przystankiem na jego drodze do sklepów.