Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 listopada 2007

Dark Mist – nowa gra twórców Genji
Dark Mist – nowa gra twórców Genji

Vercetti, 5 listopada 2007, 19:55

Znana ze stworzenia przygodowej gry akcji Genji firma Game Republic już wkrótce opublikuje w sieci swoją nową produkcję. Dark Mist, bo o niej mowa, wzbogaci ofertę usługi PlayStation Network. Tytuł, który zostanie wydany na PS3 pod szyldem koncernu Sony Computer Entertainment Japan, ukaże się w Internecie w najbliższy czwartek.

Call of Duty 4 także na telefonach komórkowych
Call of Duty 4 także na telefonach komórkowych

Vercetti, 5 listopada 2007, 18:35

Podczas gdy Amerykanie mogą już cieszyć się czwartą odsłoną cyklu Call of Duty, my, Europejczycy, jesteśmy zmuszeni do czekania na swoją wersję gry aż do piątku. Przez ten czas możemy podziwiać screeny i trailery z produktu, jak też eksploatować jego singleplayerowe demo. Dzisiaj okazało się ponadto, że kolejną z opcji zasmakowania nowego FPS-a jest zmierzenie się z komórkową wersją shootera Activ

EMPiK - Top Lista nr 42 (05/11/07)

Metatron, 5 listopada 2007, 18:12

Zapraszamy do zapoznania się z tradycyjnym cotygodniowym zestawieniem najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK-u. Od ostatniego notowania do produkcji wydawanych na komputery PC i konsolę PS2 dołączyły tytuły na X360 i PS3. Nie inaczej będzie tym razem.

Zespół Blind Guardian będzie promować grę Sacred 2: Fallen Angel
Zespół Blind Guardian będzie promować grę Sacred 2: Fallen Angel

Krystian Smoszna, 5 listopada 2007, 15:58

Korn nie jest jedynym zespołem, który ostatnio zaangażował się w promocję gry komputerowej. W ślady amerykańskich muzyków poszli również Niemcy z metalowej formacji Blind Guardian. Istniejąca od ponad dwudziestu lat grupa związała się z producentami drugiej odsłony cyklu Sacred.

Mega-poradnika do Wiedźmina ciąg dalszy (05/11/07)

Redakcja GRYOnline.pl, 5 listopada 2007, 15:30

Poradnik do Wiedźmina został dziś wzbogacony o czwarty rozdział historii, a prolog i rozdział pierwszy zostały zaktualizowane.

Zagraj w odmienionego Crysisa
Zagraj w odmienionego Crysisa

Thorwalian, 5 listopada 2007, 14:11

Już przeszło tydzień cieszymy oczy wersją demonstracyjną gry Crysis, pozwalającą przekonać się ile prawdy jest w szumnych zapowiedziach twórców gry. Niemniej, jedna i ta sama misja może się w końcu znudzić i właśnie dlatego postanowiliśmy nakierować żądnych nowych wrażeń graczy, na coś co naszym zdanie warte jest sprawdzenia, choćby w oczekiwaniu na pełną wersję.

Gry typu casual popularne również wśród mężczyzn

Metatron, 5 listopada 2007, 13:09

Gry typu casual popularne są jedynie wśród kobiet i dzieci – taki stereotyp krąży wśród graczy. Jak się jednak okazało, nie jest to prawdą, czego dowiodły badania przeprowadzone przez Casual Games Association. Ich wyniki podała agencja Reuters.

Kolekcjonerski Wiedźmin - najwięksi fani wciąż czekają...

Metatron, 5 listopada 2007, 12:59

Tuż przed premierą Wiedźmina osoby, które na kilka miesięcy wcześniej złożyły zamówienie na edycję kolekcjonerską gry, otrzymały niezbyt dobrą wiadomość. CD Projekt poinformował bowiem, że nie zdąży na czas wywiązać się ze swojej obietnicy i skompletować wystarczającej liczby egzemplarzy. W związku z tym firma postanowiła nie zostawiać fanów na lodzie i wysłać do nich samą grę, a pozostałą zawartość edycji kolekcjonerskiej dosłać „tuż po premierze”. Szkopuł w tym, że minęło już dziesięć dni, a sporo osób jeszcze nie otrzymało obiecanych dodatków.

Troll & Armor z Dalekiego Wschodu
Troll & Armor z Dalekiego Wschodu

Thorwalian, 5 listopada 2007, 12:56

Bliżej nieznane do tej pory studio developerskie Emerging Entertainment, zaanonsowało prace nad grą zatytułowaną Troll & Armor. Projekt należy do firmy z Singapuru, która z okazji swoich pierwszych urodzin postanowiła opowiedzieć światu o swoich planach podboju rynku elektronicznej rozrywki.

Call of Duty 4: Modern Warfare debiutuje na rynku!

Jiker, 5 listopada 2007, 11:44

Z informacji przedstawionych przez firmę Activision wynika, że najnowsza odsłona cyklu strzelanin FPP o tytule Call of Duty – Call of Duty 4: Modern Warfare – trafiła już do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy krajów europejskich otrzymają możliwość przetestowania pełnej wersji gry 9 listopada.

Nowe oblicze Electronic Arts?

Metatron, 5 listopada 2007, 11:38

Niezbyt dobre wyniki finansowe za ostatnie miesiące sprawiły, że firma Electronic Arts, gigant wśród wydawców gier, zmuszona została do przemyślenia swojej strategii. Jak donosi BusinessWeek, EA planuje odejść nieco od wypuszczania na rynek kolejnych gier opartych na tej samej licencji i zamiast tego skoncentrować się na produkcjach innowacyjnych i wyjątkowych.

Gra Speedball 2: Tournament poszerzy ofertę usługi Steam
Gra Speedball 2: Tournament poszerzy ofertę usługi Steam

Krystian Smoszna, 5 listopada 2007, 11:14

Projektowana przez studio Kylotonn Entertainment gra Speedball 2: Tournament zostanie udostępniona za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji – poinformował dziś serwis Worthplaying.

Licznik czasu spędzonego na graniu w jesiennej aktualizacji X360?

Metatron, 5 listopada 2007, 10:59

Microsoft zdecydował się na to, by znaczących aktualizacji dasboarda konsoli X360 dokonywać dwa razy w roku: wiosną i jesienią. W międzyczasie zdarzają się co prawda drobniejsze poprawki, ale nowe możliwości wprowadzane są jedynie w tych dwóch głównych aktualizacjach. Jedna z nich, jesienna, nastąpi już niedługo.

Usługa N-Gage wystartuje w grudniu
Usługa N-Gage wystartuje w grudniu

Krystian Smoszna, 5 listopada 2007, 10:54

Fińska firma Nokia Corporation nie zdąży uruchomić usługi N-Gage zgodnie z planem, czyli w listopadzie bieżącego roku. Projekt nowej platformy dla użytkowników telefonów komórkowych, która pozwala pobierać gry za niewielką opłatą, zaliczyła nieznaczne opóźnienie.

Gry firmy Midway na PS3 nie będą już opóźnianie względem wersji na inne platformy sprzętowe

Metatron, 5 listopada 2007, 10:43

Posiadacze konsoli PS3 przyzwyczaili się już, że wydawane przez Midway produkcje ukazują się na ich platformę sprzętową ze sporym opóźnieniem w porównaniu do wersji na X360 czy PC. Wspomnijmy choćby takie tytuły, jak Stranglehold, Colin McRae DiRT, czy niewydany jeszcze BlackSite: Area 51. Jak poinformowała firma, takie opóźnienia powinny się skończyć od początku przyszłego roku.

Seria Homeworld będzie kontynuowana?

Metatron, 5 listopada 2007, 09:06

Po tym, kiedy studio Relic Entertainment zostało wykupione przez THQ, fani kosmicznych strategii czasu rzeczywistego Homeworld stracili nadzieję na kontynuację serii. Jak się jednak okazało, istnieje prawdopodobieństwo, że takowa powstanie.