Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Electronic Arts Polska Press Release" 5 listopada 2007, 18:53

The Sims 2 – jubileusz na liście Empiku

Polscy fani udowadniają, że The Sims 2 wciąż cieszy się ogromną popularnością. Sama gra oraz dodatki do niej znalazły w naszym kraju ponad sześćset tysięcy nabywców!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Polscy fani udowadniają, że The Sims 2 wciąż cieszy się ogromną popularnością. Sama gra oraz dodatki do niej znalazły w naszym kraju ponad sześćset tysięcy nabywców!

The Sims 2 – jubileusz na liście Empiku - ilustracja #1

Mamy przyjemność ogłosić, że gra The Sims 2 już przez sto tygodni gości na liście najpopularniejszych produkcji na PC wśród klientów ogólnopolskiej sieci handlowej Empik. Produkcja zadebiutowała na rynku we wrześniu 2004 roku. Jej niesłabnąca popularność oznacza, że nowi gracze niezależnie od wieku i płci wciąż odwiedzają wirtualny świat Simów, tworzą własnych bohaterów i kierują ich losami, zapewniając im podstawowe potrzeby życiowe, dbając o karierę zawodową i życie towarzyskie. Na tym jednak nie koniec. Bogata oferta dodatków pozwala graczom urozmaicić rozgrywkę, dając Simom ogromną liczbę możliwości spędzania czasu, zaczynając od odwiedzenia uniwersyteckiego kampusu, poprzez zasmakowanie przyjemności nocnego życia, prowadzenie własnej firmy, a na wyprawie do dalekich krajów kończąc.

The Sims 2 – jubileusz na liście Empiku - ilustracja #2

Od momentu premiery podstawowej wersji The Sims 2 gracze nabyli w sumie ponad sześćset tysięcy egzemplarzy gry oraz dodatków i akcesoriów opatrzonych logiem The Sims 2. To absolutny rekord sprzedaży, jeżeli chodzi o polski rynek gier. Niesłabnąca popularność serii dowodzi jakości marki oraz tego, że zabawa z Simami nigdy się nie nudzi.