Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 2: Glamour Life Stuff (PC)
OkładkaThe Sims 2: Glamour Life Stuff (PC)

The Sims 2: Szyk i elegancja - akcesoria PC

The Sims 2: Glamour Life Stuff

Drugi pakiet dodatkowych akcesoriów do do gry The Sims 2, szalenie popularnego symulatora życia współczesnego człowieka od firmy Electronic Arts.

To jest dodatek do gry The Sims 2.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Szyk i elegancja - akcesoria Premiera PC

29sierpnia2006

pudełko PL

1września2006

producent: EA Maxis / Maxis Software wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

The Sims 2: Glamour Life Stuff to kolejny tytuł rozszerzający niemałe przecież uniwersum Simów. Jest to trzeci z serii tak zwanych „stuff packów” do gry The Sims 2. Pierwszym był The Sims 2: Holiday Party Pack, zawierający gadżety wakacyjne. Drugim z kolei był The Sims 2: Family Fun Staff, a teraz przyszła pora na następną propozycję programistów ze studia Maxis.

Najnowszy dodatek przeznaczony jest przede wszystkim dla snobów. Dzięki zestawowi najświeższych, luksusowych gadżetów możemy zapomnieć o przeciętności i szarzyźnie, a w zamian rzucić się w wir czarującego życia. Nasz Sim może teraz dogadzać sobie na wszelkie możliwe sposoby, nabywając luksusowe meble, najmodniejsze ciuchy i ekstrawaganckie dekoracje. Z takim zestawem imponowanie sąsiadom staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Ogółem do dyspozycji mamy sześćdziesiąt nowych przedmiotów, pogrupowanych w trzy główne kategorie: olśniewające dekoracje, stylowe ciuchy, oraz czarujące dodatki. Do pierwszej kategorii możemy zaliczyć szereg akcesoriów do pokojów, sypialń i jadalni: eleganckie regały, super-nowoczesny sprzęt stereo, zabytkowe krzesła, unikalne lampki itp. Wielbiciele szykownego stylu i elegancji również nie zostali zapomniani. Bez wątpienia ucieszy ich możliwość nabycia szerokiej gamy garniturów, fraków, smokingów, sukni wieczorowych i tym podobnych wdzianek pozwalających zabłysnąć w najlepszym nawet towarzystwie. Na koniec wspomnę o całej rzeszy gadżetów w rodzaju egipskich płaskorzeźb, obrazów, klasycznych popiersi, nowoczesnych dzieł sztuki – typowych elementów wystroju, przeznaczonych do pokazywania sąsiadom miejsca w szyku.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 399 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Szyk i elegancja - akcesoria

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

The Sims 2: Szyk i elegancja - akcesoria Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD