Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2011, 13:39

autor: Hed

The Secret World – 18 minut z nową grą twórców Age of Conan

Gra MMO The Secret World została pokazana w 18-minutowym filmie przygotowanym przez serwis Gamespot. Przedstawiciel studia FunCom, znanego z Age of Conan i Anarchy Online, opowiedział pokrótce o systemie rozwoju i walce oraz wykonał jedno z zadań. Szykuje się nietypowy przedstawiciel gatunku opanowanego przez gry fantasy.

FunCom zaprezentował nową grę MMO The Secret World na wiosennej imprezie firmy Electronic Arts. Dzięki temu możemy zobaczyć 18-minutowy fragment rozgrywki z nadchodzącego dzieła autorów Age of Conan i Anarchy Online, przygotowany przez serwis Gamespot. Produkcja zostanie wydana w ramach programu EA Partners, ale na razie nie ma konkretnej daty premiery.

Martin Bruusgaard ze studia FunCom pokazał fragment rozgrywki, który rozpoczął się na moście. Srebrnowłosa kobieta odebrała zadanie od agentów i skorzystała z helikoptera, aby dostać się we właściwe miejsce. Przedzierając się przez bagna postać musiała pokonać przeciwników i na końcu zmierzyć się z załogą pirackiego statku widmo oraz ośmiornicą.

Deweloper pokazał też ciekawie skonstruowany system rozwoju. Poszczególne umiejętności przypisano do kolejnych kręgów koła zdolności. Podczas zabawy nie raz zmienimy ustawienia postaci, bo będziemy musieli dostosować się do otoczenia i przeciwników.

W The Secret World przeniesiemy się do rzeczywistości, która na pierwszy rzut oka przypomina współczesny świat. Tak naprawdę jednak, w tym uniwersum wszelkie legendy i mity są prawdą, skrzętnie ukrywaną przed ludźmi. Ekipie z FunCom należy się kredyt zaufania za tak nietypowy pomysł na grę MMO, które najczęściej stawiają na klimaty fantasy.

  1. Zobacz poprzednie zwiastuny gry
  2. Wiadomości na temat gry