Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2011, 13:10

autor: Sarge

15-minutowy fragment rozgrywki z gry BioShock: Infinite

W najnowszym odcinku programu GameTrailers TV zaprezentowano 15-minutowy fragment rozgrywki z gry BioShock: Infinite. Ten sam etap pokazywano dziennikarzom na czerwcowych targach E3.

Ken Levine z Irrational Games zaprezentował w najnowszym odcinku programu GameTrailers TV 15-minutowy fragment rozgrywki z gry BioShock: Infinite. Stanowi on rozwinięcie materiału udostępnionego przed kilkoma dniami.

Film pokazuje etap przedstawiany dziennikarzom „za zamkniętymi drzwiami” na czerwcowych targach E3. Pierwsza część jest stosunkowo spokojna i ma głównie na celu pokazać nadnaturalne moce towarzyszącej nam Elizabeth. Później tempo zostaje podkręcone i można być pod wielkim wrażeniem tego, co serwują twórcy. Mimo przeniesienia akcji serii w zupełnie nowe środowisko, bez problemu daje się wyczuć charakterystyczny dla tego cyklu klimat.

Jeśli po obejrzeniu filmu jeszcze Wam mało, warto zapoznać się z zamieszczonym niżej wywiadem z Kenem, który wyemitowano tuż po prezentacji gry. Autor opowiada o wielu aspektach produkcji i zdradza, że ujawniony fragment rozgrywki to tak naprawdę końcówka trzeciego etapu w BioShock: Infinite. Poziom w podobnej formie pojawi się w pełnej wersji, choć do czasu premiery pewne elementy mogą się w nim jeszcze zmienić.

BioShock: Infinite jest przygotowywany z myślą o PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach i pojawi się na rynku w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana i zostanie ujawniona w przyszłości. Wydaniem gry w Polsce zajmie się firma Cenega.