Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2005, 10:50

autor: Jiker

Tank Killer w sosie ukraińsko-polskim

Polski producent i wydawca, grupa City Interactive (znana z dostarczenia na nasz rynek i nie tylko m.in. Terrorist Takedown, Battlestrike: The Road to Berlin oraz Combat Wings) ogłosiła, iż rozpoczęto prace nad grą Tank Killer – zręcznościowym symulatorem czołgu. Premiera tejże pozycji nastąpi prawdopodobnie w drugim kwartale 2006 roku.

Polski producent i wydawca, grupa City Interactive (znana z dostarczenia na nasz rynek i nie tylko m.in. Terrorist Takedown, Battlestrike: The Road to Berlin oraz Combat Wings) ogłosiła, iż rozpoczęto prace nad grą Tank Killer – zręcznościowym symulatorem czołgu. Premiera tejże pozycji, przygotowywanej z myślą o komputerach klasy PC, nastąpi prawdopodobnie w drugim kwartale 2006 roku.

Tank Killer powstanie w kooperacji z ukraińską firmą Crazy House, mającą w swym dorobku produkcję o tytule T-72: Bałkany w Ogniu (premiera w Polsce: 10 stycznia 2006). Tank Killer stworzony zostanie w oparciu o silnik graficzny pochodzący właśnie z tejże pozycji. Przewidywana jest pełna polska wersja językowa. Więcej informacji nie ujawniono.