Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2009, 11:22

Tajne projekty od twórców Reservoir Dogs

Czasem twórcy gier nie ogłaszają swoich zamiarów na wszystkich możliwych serwisach branżowych, czasem trzeba informacji poszukać. Szczególnie, jeśli mowa jest o "tajnych" projektach.

Czasem twórcy gier nie ogłaszają swoich zamiarów na wszystkich możliwych serwisach branżowych, czasem trzeba informacji poszukać. Szczególnie, jeśli mowa jest o „tajnych” projektach.

Volatile Games, zespół znany szerszemu gronu póki co tylko z raczej średniej adaptacji tarantinowskich Wściekłych Psów, umieścił na swojej stronie internetowej ciekawe materiały. Pierwszą rzeczą, jaka zwraca uwagę odwiedzającego jest wielki napis ogłaszający, że w tym roku na PS3 i X360 nadejdzie shooter klasy AAA, czyli krótko mówiąc – produkt wysokiej próby. Następnie, w zakładce „gry” na stronie studia znajduje się dział „tajne projekty” – liczba mnoga wyraźnie daje do zrozumienia, że owa strzelanka nie będzie jedynym nowym, dobrym jakościowo produktem od Volatile Games.

Najciekawsze chyba rzeczy znajdują się w dziale „tech demos”. Tam programiści i graficy prezentują internautom trzy sekwencje, pokazujące to, co mogą stworzyć na PS3 i X360. Trzy dema – Crime Scene, Continental Hotel i Eagle King. Wyglądają nieźle, ale można przypuszczać (w świetle owych tajnych projektów), że są to podwaliny technologiczno-fabularne dla owych nowych gier. Zapowiedziany shooter będzie zabawą w detektywa? Drugi projekt będzie osnutą na kanwie wydarzeń historycznych epicką grą akcji? Przyszłość pokaże, miejmy jednak nadzieję, że jakość tych tytułów zostawi Reservoir Dogs daleko w tyle. No i chyba znowu będą to gry tylko dla dorosłych, zważywszy na obrazek, który wita internautów na stronie studia.

Tajne projekty od twórców Reservoir Dogs - ilustracja #1
Continental Hotel

 

Tajne projekty od twórców Reservoir Dogs - ilustracja #2
Eagle King

 

Tajne projekty od twórców Reservoir Dogs - ilustracja #3
Crime Scene

 

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.