Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 października 2019, 15:45

autor: AlexB

Sukces Youtubers Life, harmonogram BlizzConu 2019 i inne wieści

Dziś piszemy o nowych sterownikach od Nvidii, wynikach sprzedaży i zapowiedzi nowego DLC do Youtubers Life oraz harmonogramie BlizzConu 2019. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki Nvidia GeForce 440.97 WHQL

Już za dwa dni na rynku pojawi się nowa odsłona cyklu Call of Duty, która podobnie jak „czwórka” będzie nosiła czysty podtytuł Modern Warfare. Posiadacze komputerów z kartami grafiki od firmy Nvidia mogą już przygotowywać się do zabawy nie tylko dzięki preloadowi, który ruszył wczoraj, ale również instalacji nowych sterowników wypuszczonych przez „Zielonych”, oznaczonych sygnaturą 440.97 WHQL. Dodają one wsparcie dla wspomnianego FPS-a od studia Infinity Ward, lecz na tym ich rola się nie kończy. Ponadto wprowadzają one obsługę G-SYNC w aplikacjach opartych o OpenGL i Vulkan, eliminują problemy z wyrzucaniem FIF-y 19, FIF-y 20 oraz Star Wars: Battlefront II do pulpitu, naprawiają wyświetlanie obrazu w takich grach, jak Growtopia, Apex Legends, World of Warcraft, Forza Horizon 4 czy Shadow of the Tomb Raider, a także usuwają kilka pomniejszych błędów. Pełną dokumentację sterowników Nvidia GeForce 440.97 WHQL znajdziecie w tym miejscu. Je same ściągniecie z tej strony bądź za pośrednictwem GeForce Experience.

Wyniki sprzedaży Youtubers Life i zapowiedź nowego DLC

Youtubers Life pozwala na zrobienie wielkiej kariery. - Sukces Youtubers Life, harmonogram BlizzConu 2019 i inne wieści - wiadomość - 2019-10-23
Youtubers Life pozwala na zrobienie wielkiej kariery.

Kariera na YouTube jest marzeniem wielu osób. Świadczą o tym wyniki sprzedaży gry Youtubers Life. Jak podało studio U-Play Online, dostępna na PC, PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS produkcja pozwalająca na zostanie wirtualną gwiazdą popularnego portalu z filmami sprzedała się już w przeszło milionie kopii. Łącznie od dnia premiery, która miała miejsce 22 września 2016 roku na sprzętach firmy Apple, tytuł zarobił ponad 12 milionów dolarów (via Worthplaying).

Przy okazji tego radosnego ogłoszenia pojawiła się zapowiedź nowego darmowego DLC do Youtubers Life. W jego ramach będzie można zostać szafiarką i założyć kanał o modzie. Własna kolekcja ubrań, prestiżowe pokazy, rywalizacja bądź zaprzyjaźnianie się z innymi twórcami – wszystko to będzie czekało na graczy od 7 listopada bieżącego roku.

Harmonogram BlizzConu 2019

BlizzCon 2019 odbędzie się w przyszłym tygodniu. - Sukces Youtubers Life, harmonogram BlizzConu 2019 i inne wieści - wiadomość - 2019-10-23
BlizzCon 2019 odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Nieco w cieniu licznych kontrowersji, w dniach 1-2 listopada w Anaheim Convention Center odbędzie się kolejna edycja BlizzConu, czyli wielkiej imprezy organizowanej przez firmę Blizzard dla fanów i mediów. Możemy się na niej spodziewać licznych turniejów i innych atrakcji związanych z produkcjami giganta z Irvine, w tym być może oficjalnych zapowiedzi Diablo IV i remastera Diablo II. W jakich konkretnie godzinach należy się spodziewać poszczególnych rzeczy? Rzućcie okiem na oficjalny harmonogram, który pojawił się na oficjalnej stronie wydarzenia.

W razie gdybyście chcieli śledzić wszystkie wydarzenia z BlizzConu za pośrednictwem transmisji na żywo, to możecie zaopatrzyć się w wirtualny bilet. Został on wyceniony na 39,99 euro (około 171 złotych) i prócz dostępu do wideo gwarantuje przedmioty kosmetyczne do Overwatcha, Hearthstone'a, Diablo III (tylko na PC) i World of Warcraft. Jeśli chcecie poznać szczegóły, kliknijcie tutaj.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii.

 1. Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master
 2. Stellaris: Federations
 3. Imperium w 8 minut
 4. Beat Hazard 2
 5. The Cycle
 6. Autonauts
 7. The Sims 4: Uniwersytet
 8. Across the Grooves
 9. A Year of Rain
 10. Prison Architect Psych Ward: Warden's Edition
 11. The Long Dark
 12. Offworld Trading Company: The Europa Wager
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Youtubers Life

Youtubers Life